Trwa ładowanie...

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z synkiem na huśtawce. Pokazała urocze zdjęcia

Anita Szydłowska, uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", od niedawna jest szczęśliwą mamą. Ostatnio pokazała kilka zdjęć z synkiem z kolejnej sesji. To prawdziwie uroczy widok!

Share
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z synkiem na huśtawce. Pokazała urocze zdjęcia
Źródło: Youtube.com
d4ewf4i

"Ślub od pierwszego wejrzenia" przyniósł Anicie Szydłowskiej szczęście. Znalazła w programie miłość i odpowiedniego mężczyznę, z którym mogła stworzyć szczęśliwą rodzinę. Młodzi małżonkowie są już dumnymi rodzicami. Zarówno Anita, jak i Adrian często dzielą się chwilami rodzinnej sielanki w mediach społecznościowych. Na ich profilach na Instagramie nie brakuje wspólnych zdjęć z domowego zacisza, pięknych ujęć z sesji zdjęciowych i niepozowanych selfie. Młodzi rodzice wprost promienieją szczęściem i chcą się nim dzielić.

Anita niedawno dała znać, że już stara się pokazywać świat swojemu oczku w głowie. Pochwaliła się nastrojową sesją zdjęciową z wyprawy nad morzem.

Teraz podzieliła się nieco bardziej swojskimi zdjęciami. Opublikowała kilka fotek, na których buja małego Jerzyka na huśtawce na sielankowym tle. Trzeba przyznać, że to naprawdę urokliwe ujęcia. A jak wam się podobają?

d4ewf4i

Podziel się opinią

Share
d4ewf4i
d4ewf4i