Zasługa siłowni? Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała idealnie płaski brzuch

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

11.08.2023 08:44, aktual.: 11.08.2023 11:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zawodowa tancerka o figurze modelki nigdy nie musiała martwić się o żadne "niedoskonałości" sylwetki. A jednak postanowiła zacząć intensywne treningi.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to piękna kobieta. Swoją urodę i hollywoodzki uśmiech wykorzystywała w przeszłości na konkursach miss. Dziś jej pasją jest taniec, spełnia się zawodowo jako tancerka w teatrze. Nie brakuje głosów, że jest jedną z najpiękniejszych uczestniczek programu TVN. Gdy jej przyszły telewizyjny mąż zgłaszał się do show, oczekując od ekspertów, że zapewnią mu piękną partnerkę, pewnie nie spodziewał się, że ci spełnią jego prośbę w stu procentach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dziś ona i Adrian mają dwójkę dzieci i wydaje się, że po kłopotach małżeńskich, o których otwarcie mówili, wyszli już na prostą.

Anita jest bardzo popularna na Instagramie, jej profil śledzi ponad 250 tys. followersów, to najlepszy wynik ze wszystkich gwiazd polskiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" (za nią jest Oliwia Ciesiółka i Aneta Żuchowska). Zdjęcia na profilu Anity są utrzymane w tej samej kolorystyce i estetyce. Kobieta chętnie reklamuje kosmetyki i mniej lub bardziej jakościowe marki odzieżowe.

Teraz podzieliła się ze swoimi obserwatorkami tym, że zapisała się na siłownię. Ma ponadgodzinne treningi trzy razy w tygodniu. Dlaczego aż tak intensywnie ćwiczy? "Postanowiłam zadbać o swoją formę. Głównie chodzi mi o wzmocnienie, rzeźbę i kondycję, tak żeby mieć więcej energii" - wytłumaczyła.

Obraz
© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także