Trwa ładowanie...

Anita dała Maserakowi ostatnią szansę!

Anita dała Maserakowi ostatnią szansę!Źródło: Kapif
doekw2x
doekw2x

[

]( http://www.fakt.pl )

doekw2x

Ma spoważnieć i zmienić swoje życie. To warunki, jakie postawiła Rafałowi Maserakowi (27 l.) jego ukochana Anita Kopiec.

Jeśli tancerz pokaże, że potrafi stworzyć odpowiedzialny związek, ona da mu kolejną szansę i pozwoli do siebie wrócić. Choć zadanie jest niełatwe, Rafał podjął wyzwanie.

Jak pisaliśmy kilka tygodni temu, związek Maseraka i Anity przechodził ciężkie chwile. Dziewczyna miała dość jego niefrasobliwości i kazała mu się wyprowadzić z jej mieszkania. Choć wiele wskazywało na to, że to koniec ich miłości, Fakt dowiedział się, że Anita dała tancerzowi jeszcze jedną szansę. Rafał staje teraz na głowie, by znów zdobyć jej serce.

Niestety o wspólnym mieszkaniu na razie nie ma mowy. A że tancerz wcześniej wynajął swoje mieszkanie, teraz pomieszkuje u znajomych i w hotelach. Motywację do poprawy ma więc podwójną...

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Aktor „Prosto w serce” z córką na zakupach. Foto

doekw2x

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

doekw2x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
doekw2x