ycipk-2c84j4

Ania z "Rolnik szuka żony" zmieniła nazwę profilu na Instagramie. "Rozwodu nie będzie"

Jakież musiało być zdziwienia fanów, kiedy dostrzegli zmianę nazwy. Ania i Grzegorz mieli wspólny profil na Instagramie. Coś jednak się zmieniło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Warachim (Bardowska), Grzegorz Bardowski, "Pytanie na śniadanie"
Anna Warachim (Bardowska), Grzegorz Bardowski, "Pytanie na śniadanie" (Forum)
ycipk-2c84j4

Ania i Grzegorz poznali się w flagowej produkcji "Rolnik szuka żony". Program pozwolił im spełnić marzenie o miłości. Poznali się na oczach widzów, zakochali, wzięli ślub i doczekali się też dziecka, Jasia. Ich historia doskonale pokazuje, że na antenie TVP pisze się prawdziwy scenariusz. Bez żadnej ściemy.

Programowa para aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych. Wobec tego widzowie mogą podejrzeć, co dzieje się w ich życiu po zakończeniu show TVP. Do tej pory w nazwie zawarte było imię Ani i Grzegorza, teraz tylko Ani.

ycipk-2c84j4

"Rozwodu nie będzie, a zmiana nazwy profilu ma inny powód. Pod nazwą Bardowscy promujemy rolnictwo i wszystko z nim związane. Przeglądając nasze wpisy, można zauważyć, że tutaj nigdy nie pokazywaliśmy techniczno-chemicznej strony rolnictwa i ta idea będzie zachowana. Nie zabraknie zdjęć mojego męża i syna na gospodarstwie - to cały mój świat i w żadnej sposób nie chcę nikogo wykluczać. Podsumowując - będzie tutaj rodzinnie, domowo, codziennie, z mojego punktu widzenia" - tłumaczyła zaistniałą sytuację i uspokoiła fanów.

Fani odetchnęli z ulgą, gdyż Ania taką niespodziewaną zmianą zasiała ziarno niepewności. Widzowie pokochali ich od pierwszego odcinka, a pod zdjęciem posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy. "Uwielbiam Was", "Najlepsza para wszystkich edycji "Rolnika" Miło się na was patrzy, widać miłość i szczęście z daleka" - czytamy w komentarzach.

Pamiętacie Anię i Grzegorz z "Rolnika"?

ycipk-2c84j4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c84j4

ycipk-2c84j4
ycipk-2c84j4