Trwa ładowanie...

„Ania, nie Anna” – będzie trzeci sezon!

Serial produkcji Netflixa „Ania, nie Anna” będzie miał trzeci sezon. Premiera już w na początku 2019 roku.

Share
„Ania, nie Anna” – będzie trzeci sezon!
Źródło: Youtube.com
d1ulhlb

„Ania, nie Anna” to ostatnio jedna z najpopularniejszych produkcji oryginalnych Netflixa. *Serial jest oparty na uniwersum „Ani z Zielonego Wzgórza”, jednak nie jest wierną adaptacją serii książek. Z sezonu na sezon twórcy coraz luźniej traktują pierwowzór swojej historii – serię powieści autorstwa Lucy Maud Montgomery „Ania z Zielonego Wzgórza”. „Ania, nie Anna” to znacznie bardziej mroczne historie, z większą dozą realizmu – lecz z tymi samymi bohaterami. *

„Ania, nie Anna” dostanie trzeci sezon

„Nasza ukochana Anna będzie miała 16 lat” – powiedziała Moira Walley-Beckett, showrunner serialu „Ania, nie Anna”. „Wrócimy z romantycznymi komplikacjami, odważnymi przygodami i dramatycznymi odkryciami. Serial pogłębi ważne, współczesne tematy, które mam nadzieję będą nadal rezonować i inspirować naszą publiczność”.

d1ulhlb

„Ania, nie Anna” zasłynęła z uwspółcześnionego podejścia do historii znanej z książek „Ania z Zielonego Wzgórza”. Twórcy wprowadzili tu wątek rasowy (umieszczając w Avonlea czarnoskórego bohatera) czy homoseksualny (wątek ciotki Josephine). W odcinkach „Ani, nie Anny” pojawiają się problemy finansowe, przemoc, a Anię niejednokrotnie prześladują traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa w sierocińcu.

„Postać Anny daje ludziom pozwolenie na bycie sobą” mówi Walley-Beckett. „Budujemy wokół siebie tak wiele murów, a na świecie pojawia się tyle strachu – Ania przypomina nam o byciu pozytywnym, życzliwym i o tym że trzeba marzyć. Bez względu na to jak trudne mamy życie”.

„Ania, nie Anna” serial na motywach książek Lucy Maud Montgomery.

Serial „Ania, nie Anna” miał już premierę w 190 krajach, a na polskiej platformieNetflix od 6 lipca dostępny jest drugi sezon. W głównych rolach możemy zobaczyć: Amybeth McNulty (jako Anię Shirley), Dalilę Bela (jako Dianę Barry), Geraldine James (jako Marillę Cuthbert) i R.H. Thomsona jako (Matthew Cuthberta).

Premiera trzeciego sezonu serialu „Ania, nie Anna” planowana jest na 2019 rok.

Zwiastun serialu "Ania, nie Anna"

d1ulhlb

Podziel się opinią

Share
d1ulhlb
d1ulhlb