Nagranie wzbudziło podejrzenia fanów. Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" zostaną rodzicami?

Ania spodziewa się dziecka?
Ania spodziewa się dziecka?
Źródło zdjęć: © Instagram | ivan_hotelparadise2

14.07.2021 10:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ania i Ivan z 2. edycji "Hotelu Paradise" są bardzo szczęśliwi. Czy niebawem zostaną rodzicami? Według internautów Ania wygląda, jakby była w ciąży.

"Hotel Paradise" to jeden z najpopularniejszych programów typu reality-show, który zadebiutował na antenie w lutym 2020 r. Niedawno zakończyła się emisja 3. edycji, która wywołała sporo emocji wśród widzów. Program wygrał Krystian Ferretti, który niespodziewanie, zamiast miłości, wybrał pieniądze.

Niektórym z uczestników udało się jednak znaleźć miłość. Ania i Ivan wrócili do Polski bardzo szczęśliwi. Zaraz po przylocie bohaterów show czekała dwutygodniowa kwarantanna, którą odbyli wspólnie. Mieszkanie razem tak bardzo im się spodobało, że zdecydowali się zamieszkać razem na stałe.

Ania i Ivan zostaną rodzicami?

Fani bardzo się cieszą ze szczęścia Ivana i Ani z 2. edycji "Hotelu Paradise". Ostatnio zaczęli nawet podejrzewać, że gwiazda jest w ciąży. Wszystko przez krótkie nagranie, w którym para zachęcała do wzięcia udziału w ich webinarze pt. "Jak jako para wspieramy się w naszej drodze do wolności finansowej".

"Ania trochę wygląda jak w ciąży" - stwierdziła jedna z osób. "Czy tylko ja na początku myślałam, że ona jest w ciąży?" - dodała kolejna.

Zobacz także: FEN 34. Starcie uczestników programu "Hotel Paradise". Przepychanki na ważeniu

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także