Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła!

Aneta z radością wyczekiwała swojego synka, fot. Instagram
Aneta z radością wyczekiwała swojego synka, fot. Instagram
Basia Żelazko

04.02.2022 18:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aneta i Robert zostali rodzicami małego chłopca. Informacją o narodzinach podzielił się szczęśliwy tata. Uczestnik programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opublikował na Instagramie zdjęcie pociechy.

Aneta i Robert Żuchowscy zostali rodzicami. O narodzinach ich syna poinformował szczęśliwy i rozemocjonowany tata, publikując zdjęcie stóp chłopca "Nie sposób opisać słowami emocji. Dziękuję Ci @anet.zuchowska! Byłaś dzielna! Kocham Was ❤️ 2.02.2022 - nie sposób nie zapamiętać takiej daty" - napisał.

Jak widać, ich synek przyszedł na świat kilka dni temu, jednak uczestnicy show "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowili podzielić się tą wiadomością dopiero teraz.

Aneta i Robert to para, którą połączył program "Ślub od pierwszego wejrzenia". Chemia między nimi była widoczna od samego początku, co widzowie przyjęli z dużymi entuzjazmem. Aneta cieszy się dużą popularnością na Instagramie, gdzie relacjonowała przebieg ciąży.

Choć tempo, w jakim postanowili powiększyć swoją rodzinę, może być dość kontrowersyjne, oboje zapewniają, że zależy im na dużej rodzinie, więc nie chcą marnować czasu.

O tym, że ich pierwsze dziecko będzie chłopcem, powiadomili także w social mediach, publikując zdjęcie z niebieskimi dekoracjami. Aneta przez całą ciążę nie rezygnowała z treningów. Były to na pewno bezpiecznie ćwiczenia, w końcu uczestniczka "Ślubu" jest profesjonalną trenerką.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także