Trwa ładowanie...
d3jax1x

Aneta Zając na zdjęciu sprzed 15 lat. Bardzo się zmieniła?

Dziś mija 15 lat, odkąd Polsat wyemitował pierwszy odcinek serialu "Pierwsza miłość". Z tej okazji Aneta Zając postanowiła udostępnić trzy zdjęcia, które pokazują upływ czasu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aneta Zając już od 15 lat gra Marysię w "Pierwszej miłości"
Aneta Zając już od 15 lat gra Marysię w "Pierwszej miłości" (ONS.pl)
d3jax1x

Pierwszy odcinek polsatowskiej telenoweli "Pierwsza miłość" został wyemitowany dokładnie 4 listopada 2004 r. Od razu zawładnął sercami widzów, którzy z zapartym tchem od lat śledzą losy głównej bohaterki Marysi i jej relacji z ukochanym Pawłem, a także innych sympatycznych postaci mieszkających zarówno w Wadlewie, jak i Wrocławiu.

Serialowi sprzyjał również PR, w tym związek Marysi i Pawła, czyli Anety Zając i Mikołaja Krawczyka. Para doczekała się bliźniaków, ale ich relacja nie przetrwała. Aktor związał się z Agnieszką Włodarczyk, a następnie Sylwią Juszczak (obie grały w serialu "Pierwsza miłość").

d3jax1x

Z okazji 15-lecia serii Aneta Zając postanowiła pokazać na instagramowym profilu trzy zdjęcia, na których aktorce towarzyszy koleżanka z planu Aleksandra Zienkiewicz, odgrywająca rolę Kingi. Trzeba przyznać, że przede wszystkim od 2004 r. zmieniły się ich fryzury i stylizacje. Też tak uważacie?

d3jax1x

Podziel się opinią

Share

d3jax1x

d3jax1x