Trwa ładowanie...
Anella
04-01-2018 10:04

Anella chwali się sukcesem związanym z Netflixem. Czy aby na pewno to powód do dumy?

"Żywa Barbie" jest od pewnego czasu tematem numer jeden w mediach. Wobec tego każdy krok Anelli jest bacznie obserwowany. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się sukcesem. Miała czym?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anella chwali się sukcesem związanym z Netflixem. Czy aby na pewno to powód do dumy?Źródło: Instagram.com
d4jz5mx
d4jz5mx

Od momentu, kiedy Anella udzieliła pamiętnych wywiadów w porannych programach, praktycznie codziennie pojawiają się na jej temat nowe informacje. "Żywa Barbie" korzystając z fali popularności systematycznie umieszcza posty na Instagramie. Tam chwali się nowymi operacjami, wrzuca swoje zdjęcia i… pisze o osiągnięciach.

- 2017 ... otworzyłam oczy Polsce na to, co na świecie jest od dawna normą – skomentowała post, w którym umieściła zwiastun zapowiadanego serialu na Netflixie.
Pod koniec 2017 roku odbyła się premiera czwartego sezonu serialu "Black Mirror". Wówczas pojawił się polski zwiastun. I to właśnie w nim znalazła się Anella.

- To był wspaniały rok. Pełny przeżyć. Ludzkich gestów – rozpoczyna lektor. A w tle pojawiają się różne wydarzenia. I niekoniecznie mają one pozytywny wydźwięk. Można pokusić się o stwierdzenie, że są to sytuacje, które bardziej wstrząsnęły światem przez ostatni rok.

d4jz5mx

Warto również zaznaczyć, że "Black Mirror" jest satyrycznym serialem fantastycznonaukowym, który porusza tematy związane ze współczesnym światem. I głównie są związane z nowymi technologiami oraz ich… negatywnym skutkiem.

Myślicie, że Anella pospieszyła się z obwieszczeniem swojego sukcesu?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4jz5mx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jz5mx