Talent ShowAndrzej Piaseczny: Tatianę da się pokochać!

Andrzej Piaseczny: Tatianę da się pokochać!

Andrzej Piaseczny: Tatianę da się pokochać!
Źródło zdjęć: © AKPA

01.02.2012 14:13, aktual.: 25.11.2013 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa edycja programu ”X Factor” jeszcze nie ukazała się na ekranach telewizorów, a nowa jurorka już zbiera pozytywne opnie od kolegów po fachu. Niezwykle pochlebnie o Tatianie Okupnik wyraził się Andrzej Piaseczny, który zapewnił, że artystka ma swoje zdanie, a widownia zapewne ją pokocha!

Piasek, który niedawno sam miał okazję sprawdzić się w roli muzycznego jurora w programie The Voice of Poland, wyraził szczery optymizm, co do występu Tatiany w ”X Factor”. Podkreślił, że osobiście bardzo lubi piosenkarkę i zapewnił, że wbrew niektórym opiniom, artystka ma swoje zdanie:
- Wydaje mi się, że Tatiana absolutnie da sobie radę. Tatiana nie jest szarą myszką, która nie potrafi powiedzieć słowa czy zdania. Ma własne zdanie i to bardzo dobrze - stwierdził wokalista.

Andrzej Piaseczny wyraził też nadzieję, że publiczność polubi nową jurorkę, podobnie jak miało to miejsce w przypadku niedocenianego Garego Barlowa. Artyście, który w przeszłości był członkiem zespołu Take That, a obecnie jest jednym z jurorów brytyjskiej wersji ”X Factor” nie wróżono powodzenia w telewizyjnym show:
- Człowiek otworzył usta i nagle wszyscy się w nim na powrót zakochali. Ja mam dużą nadzieję, że da się w ten sposób pokochać również Tatianę - wyjawił Piasek.

Obraz
© (fot. AKPA)
Obraz
© (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także