Trwa ładowanie...
d2g62ae

Andrzej Nejman po latach. Oto, jak wygląda aktor "Złotopolskich"

Andrzej Nejman był gwiazdą serialu "Złotopolscy". Wcielał się w rolę Waldka. Od zakończenia emisji tasiemca TVP minęło sporo lat. Zobaczcie, jak dziś wygląda uwielbiany przez widzów aktor.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Nejman grał Waldka w serialu "Złotopolscy"
Andrzej Nejman grał Waldka w serialu "Złotopolscy" (ons.pl, Fot: ons.pl)
d2g62ae

Andrzej Nejman był jednym z wielu aktorów, którzy zagrali w serialu "Złotopolscy". Telenowela była emitowana od 1997 r. aż do 2010. Losy rodziny Złotopolskich wciągnęły telewidzów, którzy tłumnie siadali przed telewizorami. Fani serialu bardzo dobrze pamiętają przystojnego Waldka, który związany był z Marcysią (Magdaleną Stużyńską). Nejman w sumie w "Złotopolskich" zaangażowany był do 2008 r. Dwa lata później serial został zdjęty z anteny.

Andrzej Nejman to nie tylko aktor serialowy. Szerszej publiczności znany jest również z roli Witka w filmie "Poranek kojota". Niektórzy pewnie też pamiętają Nejmana, który tańczył z Magdaleną Soszyńską w 2005 r. w "Tańcu z gwiazdami".

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Nejman opowiada o randce ze swoją fanką

Andrzej Nejman pojawił się ostatnio z żoną na premierze spektaklu "Wrócę przed północą". Po latach aktor rzeczywiście wygląda zupełnie inaczej.

    East News

Trudno szukać w nim chudziutkiego Waldusia ze "Złotopolskich". Aktor wciąż ma bujną czuprynę, a na spektaklu pojawił się w eleganckim garniturze. Poznajecie Waldka ze "Złotopolskich"?

d2g62ae

Podziel się opinią

Share

d2g62ae

d2g62ae