Trwa ładowanie...
programy rozrywkowe
19-11-2015 13:44

Andrus i Kołaczkowska w przebojowej premierze na 15 lat Szlachetnej Paczki!

Share
Andrus i Kołaczkowska w przebojowej premierze na 15 lat Szlachetnej Paczki!Źródło: mat. prasowe
d2xqtj8

Miast sennie kroczyć, skacz w dal i wzwyż. Wybałusz oczy, uszami strzyż – w oryginalnych słowach do dołączenia do projektu zaprasza Andrus. W teledysku oprócz artystów można zobaczyć to, co w Paczce najpiękniejsze – radość rodzin ze spotkania z wolontariuszem oraz pełnych energii młodych ludzi.

Posłuchaj nowej piosenki Andrusa

Cieszę się, że przez muzykę możemy zachęcać ludzi do pomagania – mówi Kołaczkowska. – Z okazji 15. urodzin SZLACHETNEJ PACZKI życzę jej, żeby zawsze się rozwijała i żeby nigdy nie było takiego roku, w którym nie mogłaby działać.

d2xqtj8

To nie pierwszy raz, kiedy Kołaczkowska zaangażowała się w Paczkę. W tym roku zachęcała swoich fanów na FB, aby zostali wolontariuszami projektu.

Autorką tekstu piosenki jest Barbara Stenka, muzykę skomponował Łukasz Borowiecki.

12 000 wolontariuszy. 30 000 odwiedzonych rodzin. 620 rejonów w Polsce. 15 lat mądrej pomocy. SZLACHETNA PACZKA walczy z biedą na wiele sposobów. To ogólnopolski projekt pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Tylko w 2014 roku Paczka połączyła niemal 1 000 000 Polaków, przekazując pomoc o wartości ponad 41 mln złotych. Nie chcemy prezentów.

Wejdź na www.15latpaczki.pl i pomóż nam dalej działać.

d2xqtj8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xqtj8
d2xqtj8