Trwa ładowanie...
idol

Amerykański "Idol". Uczestniczka przyznała, że odda dziecko do adopcji

W amerykańskim "Idolu" odkryli przepiękny talent Amber Fiedler. Dziewczyna ma bardzo poruszającą historię. Miała problemy z alkoholem, z prawem, jest w zaawansowanej ciąży. W show wyznała, że nie będzie wychowywać dziecka, które lada moment urodzi.

Share
Amerykański "Idol". Uczestniczka przyznała, że odda dziecko do adopcji
Źródło: Instagram.com
d2giwk2

W internecie krąży fragment jednego z najnowszych odcinków "Idola". Show ruszyło pełną parą z kolejnym sezonem w USA i cieszy się sporą popularnością. Zainteresowanie podkręca dodatkowo Katy Perry, która nie stroni od dramatyzowania różnych sytuacji (jak w przypadku pojawienia się na planie strażaków) i plotkowania o swojej ciąży. Ale tym razem wydarzyło się coś, czego chyba żaden z producentów nie mógł przewidzieć.

Zobacz: Jak walczyć z pandemią koronawirusa? Najważniejsze informacje

W przesłuchaniach wzięła udział Amber Fielder. 23-latka jest w zaawansowanej ciąży, więc Katy Perry chciała ją podpytać o to, jak się czuje i jak zamierza nazwać córeczkę. Wtedy Fiedler przyznała, że planuje oddać malucha do adopcji.

d2giwk2

- Moja mama nadużywała narkotyków przez całe moje życie, więc to babcia była tą osobą, która mnie wychowywała - przyznała.

- W ostatnich latach często wychodziłam, piłam za dużo, byłam zatrzymywana przez policję wiele razy. Podczas tej ciąży zrozumiałam, jakim jestem człowiekiem. Miałam czas by usiąść i pomyśleć nad swoim życiem - powiedziała w materiale wyemitowanym chwilę przed występem.

- Są dni, kiedy nie mam nawet 20 dolarów w portfelu. Jeśli nie jestem gotowa na bycie mamą, dlaczego mam skazywać na złe życie swoje dziecko - dodała.

Amber mówiła, że planuje oddać dziecko do adopcji zaraz po tym, jak je urodzi. Ma nadzieję, że córka po latach zrozumie, że chciała dla niej tylko dobrze.

d2giwk2

Gdy Amber powiedziała o tym, stojąc tuż przed jurorami, wprawiła ich w niemałe osłupienie. Właściwie można powiedzieć, że byli w szoku, ale przyjęli jej argumenty bez słowa komentarza. Fiedler zachwyciła ich swoim muzycznym talentem. Zaśpiewała niesamowicie, co możecie zobaczyć w poniższym klipie.

d2giwk2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2giwk2
d2giwk2