Trwa ładowanie...
d32qoyg
seth rogen

Amerykanie lubią sąsiada Setha Rogena

Share
Amerykanie lubią sąsiada Setha Rogena
d32qoyg

Film "Sąsiedzi" zajął pierwsze miejsce amerykańskiego box office'u.

"Sąsiedzi" to opowieść o przeciętnym facecie (Rogen), który wraz z żoną (Rose Byrne) i małym dzieckiem wprowadza się do nowego domu. Wkrótce małżonkowie muszą stawić czoła mieszkańcom domu bractwa studenckiego Delta Psi Beta, który znajduje się w najbliższym sąsiedztwie. Szczególnie hałaśliwy i złośliwy jest niejaki Teddy (Zac Efron), który z niemałą satysfakcją uprzykrza życie nowym sąsiadom. Komedia w reżyserii Nicholasa Stollera zarobiła po pierwszym weekendzie w USA 51,1 miliona dolarów.

Druga nowość top 10 to "Moms' Night Out". Film opowiada o matkach, które postanawiają spędzić czas poza domem, zostawiając dzieci pod opieką mężów. Jak można się domyślić, szybko pojawiają się problemy. W rolach głównych pojawili się Sarah Drew, Sean Astin, Patricia Heaton oraz Trace Adkins. Film znalazł się na 7. lokacie z nieco ponad 4 milionami na koncie.

d32qoyg

Oczko niżej trzeci i ostatni debiut, "Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki", który zarobił 3,7 miliona dolarów. W animacji Dorotka wezwana przez przyjaciół wraca do Szmaragdowego Grodu, by rozprawić się z przebiegłym Błaznem, który objął panowanie nad Oz. W anglojęzycznej wersji głosu postaciom użyczają Lea Michele, Martin Short, James Belushi, Dan Aykroyd i Kelsey Grammer.

1. "Sąsiedzi" 51,1 miliona dolarów
2. "Niesamowity Spider-Man 2" 37,2 miliona dolarów
3. "Inna kobieta" 9,2 miliona dolarów
4. "Niebo istnieje... naprawdę" 7 milionów dolarów
5. "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" 5,6 milionów dolarów
6. "Rio 2" 5,1 miliona dolarów
7. "Moms' Night Out" 4,2 miliona dolarów
8. "Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki" 3,7 miliona dolarów
9. "Niezgodna" 1,7 miliona dolarów
10. "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych" 1,5 miliona dolarów

d32qoyg

Podziel się opinią

Share
d32qoyg
d32qoyg