Seriale zagraniczne''American Pie: Zjazd absolwentów'': Gwiazdy na premierze w Paryżu [foto]

''American Pie: Zjazd absolwentów'': Gwiazdy na premierze w Paryżu [foto]

''American Pie: Zjazd absolwentów'': Gwiazdy na premierze w Paryżu [foto]

30.03.2012 17:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polski dystrybutor dla wszystkich fanów filmowej serii *„American Pie”przygotował porcję wyjątkowych zdjęć. Tym razem mamy okazję przyjrzeć się z bliska całej machinie promocyjnej filmu „American Pie: Zjazd absolwentów” w Paryżu.*

Czołowe gwiazdy kultowej serii filmów dla nastolatków przybyły do Paryża na premierę „…Zjazdu absolwentów”. Humor jak zawsze im dopisywał. Wierni fani środkowej części Europy mieli niecodzienną okazję poprosić swoich ulubionych aktorów o autografy. Na francuskim czerwonym dywanie pojawili się: Eugene Levy, Jason Biggs, Chris Klein i niezapomniana mama Stiflera, czyli Jennifer Coolidge.

Bohaterowie wszystkich kinowych części „American Pie” spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w zwariowaną imprezę, na której nie zabraknie szarlotki i, oczywiście, mamy Stillera.

Producent obrazu, Craig Perry, zgromadził na planie wszystkich bohaterów znanych z poprzednich części. Jason Biggs, Seann William Scott, Eugene Levy, Alyson Hannigan, Chris Klein i inni ponownie będą bawić polskich widzów już 13 kwietnia w większości polskich kin.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także