Trwa ładowanie...
dimfmxh

Alkoholizm lepszy od koronawirusa. Gwiazda TV namawia do ciągłego picia

Ina Garten, jedna z największych gwiazd programów kulinarnych, nie narzeka na nudę podczas domowej izolacji. 72-latka wyznaje zasadę, że siedząc w zamknięciu zawsze jest dobra pora na drinka i pokazała swój przepis na gigantyczny koktajl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ina Garten ma prawie 2,5 mln fanów na Instagramie. Nie wszyscy byli zachwyceni tym, że namawia do ciągłego picia
Ina Garten ma prawie 2,5 mln fanów na Instagramie. Nie wszyscy byli zachwyceni tym, że namawia do ciągłego picia (Getty Images)
dimfmxh

Ina Garten prowadzi program "Bosonoga Contessa" od 2002 r. i jest niezaprzeczalną gwiazdą stacji Food Network. Swój autorytet kulinarny wykorzystuje przy pisaniu kolejnych książek kucharskich, a także do prezentowania pomysłów na dania i napoje w mediach społecznościowych. Ostatnio zaprezentowała na Instagramie przepis na gigantyczne Cosmopolitan. Jej filmik wzbudził mieszane uczucia.

Obejrzyj: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

- W tym stresującym czasie ważne jest, by podtrzymywać tradycję. Moją ulubioną jest godzina koktajlowa – mówiła rozbawiona Garten. W opisie do filmiku zaznaczyła, że w czasie kryzysu każda godzina jest godziną koktajlową. Co brzmi jak typowe tłumaczenie alkoholika w stylu: "Dżentelmen nie pije przed 12, ale gdzieś na świecie jest już po 12".

dimfmxh

Garten zrobiła przed kamerą drinka z pół butelki wódki, który na końcu wlała do gigantycznego kieliszka.

- Bądźcie bezpieczni, spędzajcie miło czas i nie zapomnijcie o koktajlach – skwitowała roześmiana gwiazda telewizji kulinarnej.

Filmik rozbawił mnóstwo osób, w tym Reese Witherspoon, która skomentowała wpis Garten.

dimfmxh

"Najlepsza rzecz, jaką widziałam na Instagramie", "To było wspaniałe", "Idealne! Na zdrowie" – pisały zachwycone fanki. Niektórzy zwracali jednak uwagę na szkodliwy przekaz, który płynie z filmiku gwiazdy obserwowanej przez prawie 2,5 mln osób.

"Nie dostrzegasz zagrożenia związanego z gloryfikowaniem alkoholizmu w obecnym czasie?" – pytała zaniepokojona użytkowniczka.

"Męczy mnie pokazywanie alkoholu jako metody rozwiązywania problemów", "Nie chciałabym, by moje dzieci żyły w świecie, gdzie nadużywanie alkoholu jest trywializowane i nie brane na poważnie" – dodała obserwatorka Iny Garten.

dimfmxh

Podziel się opinią

Share

dimfmxh

dimfmxh