Alisa Floryńska - to ona stoi za rzeźbą Dody. Jest tancerką znaną z tv

Doda i autorka jej sukcesu
Doda i autorka jej sukcesu
Źródło zdjęć: © ONS, Instagram

28.08.2020 08:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obłędna figura Dody to efekt odpowiedniej diety oraz intensywnych ćwiczeń. Gwiazda zdradziła na Instagramie, jak trenuje swoje idealne pośladki i kto nad tym treningiem czuwa. To tancerka znana z programu TVN.

Dorota Rabczewska zakończyła swoje beztroskie wakacje i wróciła do Warszawy. Choć w kraju nad Wisłą okoliczności do prezentowania ciała w bikini nie są tak sprzyjające, Doda nie odpuszcza treningów. Jak wielokrotnie podkreślała w rozmowie z fanami, jej boska sylwetka to efekt diety, w której nie ma miejsca na używki czy śmieciowe jedzenie, a mięso pojawia się sporadycznie oraz intensywnej aktywności fizycznej. Gwiazda nie trenuje jednak sama, a od okiem profesjonalistki.

"Nareszcie trening💪@alisa.florynska tęskniłam dopóki nie dałaś mi znów do pieca 😉🙄 Często pytacie o mój trening na pośladki, więc zajrzyjcie na insta story" - napisała piosenkarka, publikując zdjęcie z trenerką. Ćwiczenia dla Dody układa Alisa Floryńska, z pewnością kojarzona przez widzów TVN z występów w tanecznym programie.

W 2011 roku Floryńska występowała w 6. edycji "You Can Dance". 21-letnia wówczas tancerka doszła do finału, a uwagę widzów przyciągnęły nie tylko jej umiejętności, ale i historia. Alisa urodziła się w Kijowie, ale wychowała w Polsce.

- Do Polski przyjechałam w wieku 9 lat. Moją mamę urzekł Białystok, dlatego tu zamieszkałyśmy. Nie znałam wtedy języka. Tańczyć zaczęłam dzięki babci. To ona zaprowadziła mnie do klubu tańca towarzyskiego. Miałam wtedy 10 lat - mówiła w programie. Agustin Egurrola był pod ogromnym wrażeniem talentu dziewczyny. Nazywał ją "demonem sceny". Nie krył rozczarowania, kiedy małą różnicą głosów (zaważyło pół procent głosów) odpadła z show. Taneczna kariera Alisy nabrała po programie rozpędu.

Doda i Alisa Floryńska
Doda i Alisa Floryńska© Instagram

Alisa Floryńska od wielu lat tańczy w formacji Tomasza Barańskiego, z którą występuje w wielu telewizyjnych imprezach. Nie da się ukryć, że scena to jej żywioł, choć na równi z tańcem rozwija także karierę trenera personalnego.

Zdjęcia z siłowni pojawiają się na jej instagramowym profilu tak samo często, jak te z parkietu. Pomaga swoim klientom, do których zaliczają się nie tylko gwiazdy, uzyskać wymarzoną figurę i odpowiedzialnie zrzucić nadmiarowe kilogramy. Efektami metamorfoz swoich podopiecznych chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także