Trwa ładowanie...

Alina Janowska na planie "Plebanii"

Share
Alina Janowska na planie "Plebanii"
Źródło: AKPA
d3qtis4

Mamy dobrą wiadomość dla wielbicieli talentu Aliny Janowskiej. Słynna Eleonora Gabriel z serialu "Złotopolscy" dołączyła właśnie do obsady "Plebanii".

Co więcej, ponownie wcieliła się w rolę babci Aleksandry Woźniak. "Rewelacja! Kiedy dowiedziałam się, że moją babcię zagra pani Alina myślałam, że mam deja vu. Przez kilka lat grała przecież moją babcię w "Złotopolskich". To duży plus. Dobrze się znamy i czujemy się ze sobą swobodnie. Pani Alina bardzo się stara, żeby wszystko poszło jak najlepiej, co jest dużym wyzwaniem w jej wieku, ma świetne poczucie humoru i duży dystans do siebie. Jako bohaterka jest bardzo religijna, zdecydowana i na pewno chce dla Jagny jak najlepiej" - mówi Aleksandra Woźniak, serialowa Jagna.

d3qtis4

Alina Janowska przyznaje natomiast, że rola w "Plebanii" nie mogła przyjść w bardziej odpowiednim czasie.

"Ja nam szczęście w życiu. To, że nad "Złotopolskimi" kilka miesięcy temu zawisła niewiadoma było mi na rękę. W tym czasie przyjechały moje dzieci z zagranicy i bardzo chciałam spędzić ten czas z nimi. Ku mojemu zadowoleniu, udało się wypełnić tę przerwę zawodową rodzinnie. Potem nieoczekiwanie dostałam telefon i okazało się, że mam zagrać w serialu z księdzem w roli głównej. I oto jestem w "Plebanii"! - mówi Alina Janowska - i dodaje z uśmiechem - Mam już nawet kilka pomysłów, które mogłabym podrzucić scenarzystom. Moja bohaterka jest osobą wierzącą więc liczę, że nasza znajomość z księdzem proboszczem będzie bliska".

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d3qtis4

Podziel się opinią

Share
d3qtis4
d3qtis4