Trwa ładowanie...

"Alf": Kultowy kosmita powraca

Share
"Alf": Kultowy kosmita powraca
Źródło: TVN
ddagxao

Rodzina Tannerów to najzwyklejsza amerykańska rodzina jakich wiele. Tymczasem to akurat im przydarzyła się rzecz nadzwyczajna. Pewnego dnia w dach ich garażu uderzył uszkodzony statek kosmiczny, którym przyleciał na ziemię bardzo kudłaty i bardzo pyskaty kosmita, Alf.

Perypetie małego przybysza z planety Melmack oraz rodziny Tannerów od 28 czerwca na antenie TVN 7.

Willie Tanner (Max Wright) jest typowym ojcem. Jego rodzina żyje spokojnie w niewielkim domu na przedmieściach. Niespodziewanie tę sielankę zakłóca katastrofa statku kosmicznego z innej planety, który rozbija się o dach ich garażu. Kosmita, nazwany przez dzieci Tannerów Alfem (Alien Life Form - Obca Forma Życia) zamieszkuje w ich domu, a jego temperament i niespotykane na Ziemi zwyczaje szybko wywracają spokojne dotąd życie rodziny do góry nogami.

ddagxao

Nietrudno się domyślić, że dzieci: Lynn (Andrea Elson) i Brian (Benji Gregory) uwielbiają Alfa, jednak pani Tanner (Anne Schedeen) niespecjalnie przepada za nowym lokatorem.

Alf jest dla Tannerów powodem wielu radości, ale i przyczyną licznych kłopotów. Jego obecność w ich domu należy utrzymać w tajemnicy, a jak wiadomo trudno ukryć coś tak niezwykłego, jak kosmitę przed oczami wścibskich sąsiadów i władz. Jest to zadanie wyjątkowo trudne, tym bardziej, że sam ALF nie zamierza przed nikim się ukrywać, co więcej, najchętniej ujawniłby się i został z Tannerami na zawsze, jako pełnoprawny członek ich rodziny.

"Alf" TVN7, niedziela, godzina 9.00

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
ddagxao

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddagxao
ddagxao