Trwa ładowanie...

AleSeriale.pl i Teleshow.wp.pl od teraz jednym serwisem

Serwis AleSeriale.pl kończy swoją działalność. Od teraz wszystkie informacje o popularnych serialach z Polski i zagranicy będą pojawiać się na Teleshow.wp.pl. Wraz z uruchomieniem nowej odsłony portalu doszło do połączenia obu witryn.

Share
AleSeriale.pl i Teleshow.wp.pl od teraz jednym serwisem
Źródło: WP.PL
d3h1vdv

Teleshow.wp.pl działa nieprzerwanie od 2010 roku. Publikowane są na nim artykuły z informacjami dotyczącymi świata telewizji. 5 września br. Teleshow.wp.pl doczekał się swojej nowej odsłony. Odświeżona została przede wszystkim szata graficzna serwisu. Wraz z uruchomieniem nowej wersji Teleshow.wp.pl, jego częścią stał się portal AleSeriale.pl.

Aleseriale.pl był jednym z najpopularniejszych polskich serwisów poświęconym produkcjom serialowym. Internauci mogli na nim znaleźć nie tylko najnowsze doniesienia z planów zdjęciowych poszczególnych produkcji, ale także opisy odcinków najnowszych epizodów, oficjalne zapowiedzi, recenzje, galerie zdjęć oraz katalogi aktorów i najchętniej oglądanych tytułów.

Na Teleshow.wp.pl informacje związane z serialami można znaleźć w specjalnie utworzonych do tego zakładach tematycznych. Czytelnicy wciąż mogą także skorzystać z katalogu osób i seriali.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3h1vdv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h1vdv
d3h1vdv