WP

Aleksandra Sadkowska, uczestniczka 5. edycji show "Top Model" została mamą

Aleksandra Sadkowska urodziła zdrowego synka. O tym fakcie poinformowała oczywiście poprzez media społecznościowe. Jeszcze 4 września pokazała swoje ciążowe krągłości, 10 dni później jej rodzina powiększyła się o uroczego chłopca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Sadkowska do niedawna była jasną blondynką. Teraz wygląda zupełnie inaczej
Aleksandra Sadkowska do niedawna była jasną blondynką. Teraz wygląda zupełnie inaczej (Instagram.com)
WP

Sadkowska kilka dni przed porodem pisała, że maluch "nie chce wyjść", choć była już w 39. tygodniu ciąży. Musiała uzbroić się w cierpliwość. 14 września chłopiec był już na świecie. Szczęśliwa mama obwieściła to światu na Instagramie: "Witajcie. Z dniem 14.09.2018r. I godz. 23:39 Dawid zaszczycił nas swoją obecnością, z wagą 4195 g i wzrostem 57 cm. Bardzo się cieszę że mogę nareszcie go przytulić".

Była uczestniczka "Top Model" wyznała też coś swojemu partnerowi: "Dziękuję kochanie za opiekę i obecność podczas porodu".

Malec jest słodki i, co najważniejsze, zdrowy (jak wspomniała Aleksandra, dostał 10 na 10 punktów w skali Apgar). Zerknijcie na zdjęcie, którym pochwaliła się Sadkowska. Chłopiec otrzymał imię Dawid.

WP

Ola wzięła udział w 5. edycji show stacji TVN. W 2015 r. była 18-latką. Na stronie programu czytamy: "W swoim życiu popełniła wiele błędów, które doprowadziły do tego, że musiała zamieszkać w Ośrodku Wychowawczym. Stara się nadrobić szkołę, teraz jest w drugiej klasie gimnazjum. Bardzo chciałaby odzyskać zaufanie mamy. Kiedy jest jej smutno, włącza ulubioną muzykę i maluje paznokcie".

Denerwuje ją, gdy inni oceniają i wydają opinie zbyt pochopnie. Jej mottem jest "Masz marzenie? Zrób wszystko, aby się spełniło!". Marzeniem Oli jest zostać modelką i spełniać się w tym zawodzie. Ceni Anję Rubik i Joannę Krupę".

WP

W "Top Model" Sadkowskiej zafundowano metamorfozę - stała się bardzo jasną blondynką. Teraz ma orzechowe włosy. Naturalny wizerunek bardzo do niej pasuje.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP