Trwa ładowanie...

Aleksandra Kwaśniewska straciła pracę. Co dalej z jej karierą?

Aleksandra Kwaśniewska straciła pracę. Co dalej z jej karierą?Źródło: AKPA
d45bven
d45bven

Kwaśniewska od kwietnia 2009 roku była gospodynią "Małej Czarnej". Jako psycholog świetnie odnajdywała się w programie, w którym poruszano życiowe tematy i roztrząsano emocjonalne dylematy. Niestety, talk show, który był jej głównym źródłem utrzymania właśnie znika z anteny. Powód?

- Kobieta zmienną jest i my też się zmieniamy. Pracujemy nad nową formułą kobiecego talk show w nowej odsłonie i dlatego nie kontynuujemy "Małej czarnej" - powiedziała Jolanta Borowiec, dyrektor kanału Polsat Cafe w wywiadzie dla "Super Expressu".

- Uznano, że formuła "Małej Czarnej" wyczerpała się i nie będzie kontynuowana w obecnej formie. Ola dostała szansę na prowadzenie własnego programu. Ostatecznie jednak rozmowy na ten temat nie zakończyły się powodzeniem. Być może uda się je sfinalizować przed wakacjami i Ola wystartuje z własnym show na jesieni - dodał informator "Faktu".

Miejsce Kwaśniewskiej zajmie Agnieszka Popielewicz i jej nowy program "Super rodzinka". Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy celebrytka musi poszukać sobie innego zajęcia. Od grudnia 2006 do listopada 2007 roku współpracowała z telewizją TVN m.in. jako reporterka porannego programu "Dzień dobry TVN" oraz gospodyni programu "Kulisy Tańca z gwiazdami". W kuluarach mówiono wówczas, że została wyrzucona ze stacji, ponieważ publicznie ubolewała nad stanem zdrowia ojca podczas wykładu w Kijowie. Ze łzami w oczach zapewniała na wizji, że Kwaśniewski nie miał problemów z alkoholem, a jedynie zmagał się z chorobą filipińską. Takie zachowanie wywołało oburzenie u szefów Aleksandry.

d45bven

- Na górze się wściekli. Ola była traktowana jako pełnoprawny dziennikarz i uznali, że postąpiła nieprofesjonalnie, wykorzystując antenę do własnych potrzeb - przyznał w rozmowie z "Super Expressem" jeden z pracowników TVN.

Czy to oznacza koniec jej medialnej kariery?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d45bven
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45bven