Trwa ładowanie...
05-02-2017 13:11

Ale wyrósł! Syn Moniki Zamachowskiej to prawdziwy przystojniak!

Przed małżeństwem ze Zbigniewem Zamachowskim Monika Zamachowska dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Z drugim mężem, Jamiem Malcolmem, doczekała się dwójki dzieci, Tomasza Davida i Zosi. Gwiazda rzadko pokazuje się z nimi na oficjalnych przyjęciach, nic więc dziwnego, że gdy ostatnio pojawiła się w towarzystwie syna, wielu zaniemówiło. Tomek, który za dwa miesiące skończy 16 lat, niesamowicie wydoroślał. Nic dziwnego, że Zamachowska dumnie pozowała przy jego boku.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ale wyrósł! Syn Moniki Zamachowskiej to prawdziwy przystojniak!Źródło: ONS.pl
d2tanev
d2tanev

Gwiazdy, fotoreporterzy i pozostali zaproszeni na otwarcie klubu nocnego Blu, z pewnością zastanawiali się, kim jest przystojny młodzieniec, który pojawił się u boku Moniki Zamachowskiej. W pierwszej chwili trudno było rozpoznać w nim 15-letniego syna prezenterki, Tomasza Davida. W końcu gwiazda rzadko zabiera swoje pociechy na warszawskie salony. Najwyraźniej postanowiła jednak zrobić wyjątek. Tomek nie wyglądał jednak na onieśmielonego błyskami fleszy i chętnie pozował do zdjęć.

Być może już wkrótce pójdzie w ślady dziennikarki i rozpocznie karierę w mediach. Czy wspólne, wieczorne wyjście ze znaną mamą było dla niego formą nagrody? Wiele na to wskazuje. Na swoim instagramowym profilu Monika opublikowała zdjęcie z chłopcem, które opisała m.in. hashtagiem #nagroda.

Zobaczcie, jak wygląda prawie 16-letni syn Zamachowskiej! Widzicie podobieństwo?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2tanev
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tanev