Ale wyrósł! Syn Moniki Zamachowskiej to prawdziwy przystojniak!

Ale wyrósł! Syn Moniki Zamachowskiej to prawdziwy przystojniak!
Źródło zdjęć: © ONS.pl

05.02.2017 13:11, aktual.: 06.02.2017 07:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przed małżeństwem ze Zbigniewem Zamachowskim Monika Zamachowska dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Z drugim mężem, Jamiem Malcolmem, doczekała się dwójki dzieci, Tomasza Davida i Zosi. Gwiazda rzadko pokazuje się z nimi na oficjalnych przyjęciach, nic więc dziwnego, że gdy ostatnio pojawiła się w towarzystwie syna, wielu zaniemówiło. Tomek, który za dwa miesiące skończy 16 lat, niesamowicie wydoroślał. Nic dziwnego, że Zamachowska dumnie pozowała przy jego boku.

Gwiazdy, fotoreporterzy i pozostali zaproszeni na otwarcie klubu nocnego Blu, z pewnością zastanawiali się, kim jest przystojny młodzieniec, który pojawił się u boku Moniki Zamachowskiej. W pierwszej chwili trudno było rozpoznać w nim 15-letniego syna prezenterki, Tomasza Davida. W końcu gwiazda rzadko zabiera swoje pociechy na warszawskie salony. Najwyraźniej postanowiła jednak zrobić wyjątek. Tomek nie wyglądał jednak na onieśmielonego błyskami fleszy i chętnie pozował do zdjęć.

Być może już wkrótce pójdzie w ślady dziennikarki i rozpocznie karierę w mediach. Czy wspólne, wieczorne wyjście ze znaną mamą było dla niego formą nagrody? Wiele na to wskazuje. Na swoim instagramowym profilu Monika opublikowała zdjęcie z chłopcem, które opisała m.in. hashtagiem #nagroda.

Zobaczcie, jak wygląda prawie 16-letni syn Zamachowskiej! Widzicie podobieństwo?

Źródło artykułu:WP Gwiazdy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także