Trwa ładowanie...

"Ale mądrale!" w TVP1, czyli nowe "Duże dzieci". Gospodynią Katarzyna Pakosińska

"Ale mądrale!" w TVP1, czyli nowe "Duże dzieci". Gospodynią Katarzyna PakosińskaŹródło: AKPA
d48orca
d48orca

W kwietniu br. na antenie TVP1 pojawi się nowy program rozrywkowy "Ale mądrale!", który poprowadzi Katarzyna Pakosińska. Formuła show będzie bardzo podobna do formuły nadawanego kilka lat temu w TVP2 programu "Duże dzieci".

Bohaterami nowego cyklu będą dzieci, które w obecności widzów w studiu udzielą rad, jak w łatwy sposób rozwiązać problemy, z którymi nie mogą sobie poradzić dorośli. Mali bohaterowie programu będą wypowiadać się na aktualne tematy, którymi żyje kraj i świat, a także podawać swoje definicje abstrakcyjnych pojęć jak: honor, patriotyzm, dusza itp. W programie wezmą udział także dziennikarze, pisarze, satyrycy lub aktorzy, którzy będą komentować wypowiedzi dzieci i omawiane wydarzenia.

TVP1 poszukuje dzieci, które brać będą udział w „Ale mądrale!”. W związku z tym 9 i 10 marca br. w swojej siedzibie zorganizuje casting.

d48orca

Katarzyna Pakosińska, która będzie gospodynią show, jest artystką kabaretową. W ub.r. w TVN Style prowadziła talk-show ”Pakozetka”. Pakosińska jest też twarzą kampanii reklamowych UPC Polska.

Program produkowany będzie przez Leszka Kumańskiego, twórcę "Dużych dzieci", nadawanych w Dwójce w latach 2005-2008. Jego głównymi bohaterami były dzieci w wieku 6-9 lat, które podpytywane przez Wojciecha Manna wypowiadały się na rozmaite, często bardzo trudne tematy. Program cieszył się dużą popularnością.

„Ale mądrale!” wejdą na antenę Jedynki na początku kwietnia br. i będą nadawane w weekendowe popołudnia.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d48orca

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d48orca
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48orca