Trwa ładowanie...
06-02-2012 16:32

"Alcatraz" od 6 lutego wyłącznie na platformie n!

Share
"Alcatraz" od 6 lutego wyłącznie na platformie n!
d41pr02

Okryte ponurą sławą więzienie na wyspie Alcatraz oficjalnie zamknięto w 1963 r. ze względu na wysokie koszty i wady konstrukcyjne. Najgorszych i najniebezpieczniejszych przestępców w USA oficjalnie przeniesiono z wyspy. Tylko, że tak naprawdę to wcale nie miało miejsca. Niespodziewane zwroty akcji, fascynujące tajemnice i przenikające się rzeczywistości – wszystko to oferuje najnowszy serialowy przebój J.J. Abramsa *"Alcatraz", od 6 lutego wyłącznie w usłudze VOD nSeriale na platformie n.*

Akcja serialu "Alcatraz" rozgrywa się w dzisiejszym San Francisco, gdzie agentka policji Rebecca Madsen (Sarah Jones)
zostaje przydzielona do sprawy makabrycznego morderstwa. Odcisk palca naprowadza ją na trop – zdawałoby się – mało prawdopodobnego podejrzanego, którym jest Jack Sylvane, więzień Alcatraz zmarły ponad 30 lat temu. Im bardziej tajemniczy agent rządowy Emerson Hauser (Sam Neill)
próbuje przeszkodzić Madsen w śledztwie, tym bardziej ona się w nie angażuje. Gdy agentka połączy siły z historykiem badającym dzieje Alcatraz, doktorem Diego Soto (Jorge Garcia – „Lost”), szybko okaże się, że w mrocznej historii słynnego więzienia tkwi niejedna tajemnica.

Razem z Hauserem wkrótce odkrywają, że Sylvane nie tylko żyje, ale grasuje po ulicach San Francisco, mszcząc się za krzywdy sprzed dziesiątków lat. Zagłębiając się w historię Alcatraz, tuszowanie faktów przez rząd i historię samej Rebecci, zespół odkrywa wreszcie, że Sylvane stanowi jedynie mały element większego i jeszcze bardziej złowrogiego zagrożenia, które jest całkiem aktualne. Może jest on bowiem pierwszym, który powraca z Alcatraz, ale szybko okazuje się, że nie będzie ostatnim.

d41pr02

Łącząc przeszłość i teraźniejszość, historia Alcatraz ożywa, w miarę jak trójka fascynujących bohaterów walczy, aby ochronić kraj przed najniebezpieczniejszymi przestępcami w historii. Główne role w serialu grają Sarah Jones, Jorge Garcia, Jonny Coyne, Parminder Nagra, Jason Butler Harner, Robert Forster i Sam Neill. Producentami wykonawczymi ALCATRAZ są J.J. Abrams, Bryan Burk, Elizabeth Sarnoff, Jack Bender, Jennifer Johnson i Daniel Pyne. Produkcja: Bonanza Productions we współpracy z Bad Robot Productions i Warner Bros.

„Bardzo się cieszymy, że użytkownicy platformy n będą mogli obejrzeć "Alcatraz" już trzy tygodnie po oficjalnej premierze w Stanach Zjednoczonych. Zależy nam, aby klienci korzystający z naszych usług mieli dostęp do najnowszych technologii i rozrywki na najlepszym poziomie” – mówi Grzegorz Płaza, Dyrektor Programowy platformy n.

Użytkownicy platformy n będą mogli oglądać ALCATRAZ od 6 lutego w kolekcji nSeriale będącej częścią usługi VOD.

3 marca 2012 roku platforma n pokaże również nagrodzony Złotymi Globami serial „Homeland”.

d41pr02
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41pr02
d41pr02