WP

Albert Einstein nie był taki kryształowy. "Geniusz" pokaże pikantne szczegóły z jego życia

„Genius” to pierwszy serial fabularny wyprodukowany przez stację telewizyjną National Geographic. Stacja z każdą nowinką zapowiada, że pokaże nie tylko zawodową karierę jednego z najwybitniejszych naukowców, ale i mniej znane, zaskakujące fakty z jego życia prywatnego. Jaki naprawdę był Albert Enistein?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Albert Einstein nie był taki kryształowy. "Geniusz" pokaże pikantne szczegóły z jego życia
(youtube.com)
WP

Do tej pory kanał telewizyjny National Geographic kojarzył się widzom głównie z dokumentalnymi produkcjami poświęconymi szeroko pojętej przyrodzie. Teraz jednak stacja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom miłośników seriali i przygotowuje się do emisji swojego pierwszej fabularnej produkcji, która ma ukazywać perypetie samego Alberta Einsteina.

Serial będzie się składał z 10 odcinków i skupi się nie tylko na naukowych dokonaniach Einsteina, ale także na burzliwym życiu osobistym geniusza, który nie wierzył w monogamię. W tytułowej roli wystąpi Geoffrey Rush (młodego Alberta zagra Johny Flynn). Jego żonę, Elsę, zagra Emily Watson. W produkcji zobaczymy także Vincenta Kartheisera i Michael McElhattona.

W sieci, tuż po premierze na Super Bowl pojawił się kolejny trailer serialu. Ten został nakręcony w Pradze, a wyreżyserował go van Zachariáš, którego polscy widzowie mogą kojarzyć dzięki serialowi „Pustkowie”. Trailer obejrzycie poniżej. Premiera w Polsce przewidziana jest na 23 kwietnia.

WP

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP