Trwa ładowanie...

Alan Andersz: Fani uśmiercili aktora na Facebooku?!

Alan Andersz: Fani uśmiercili aktora na Facebooku?!Źródło: newspix.pl
d4fkbun
d4fkbun

Po upublicznieniu wiadomości o wypadku aktora, w mediach i Internecie zapanowała gorączka. Fani i znajomi Alana zareagowali natychmiast, zapełniając sieć w większości życzliwymi komentarzami i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Niestety, nie wszyscy zachowali się stosownie, a niektórzy zwyczajnie przekroczyli granice dobrego smaku. Na facebookowym profilu Andersza pojawiły się świeczki i czarno-białe zdjęcia, które zdecydowanie nie dodają otuchy jego rodzinie i fanom.

Podczas gdy matka Alana apeluje o oddawanie krwi i dziękuje za okazaną troskę, niektórzy z fanów postawili już na Anderszu krzyżyk.

Na fanpage'u jurora programu "Tylko taniec" masowo zaczęły pojawiać się świeczki i czarno-białe fotografie, które zwykle towarzyszą materiałom poświęconym zmarłym. Czyżby niektórzy zaczęli uśmiercać aktora za życia?

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d4fkbun

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4fkbun
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fkbun