Trwa ładowanie...
06-11-2009 14:10

Aktorka "M jak miłość" ma kłopoty sercowe

Aktorka "M jak miłość" ma kłopoty sercoweŹródło: AKPA
d21u7bb
d21u7bb

[

]( http://www.efakt.pl )
Dominika Ostałowska (38 l.) w popularnym serialu "M jak miłość" gra Martę Mostowiak. Kobieta od śmierci męża Norberta samotnie wychowuje dzieci. W życiu prywatnym też ma sporo sercowych rozterek.

d21u7bb

W pracy sprawdza się świetnie jako prawnik i sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie. Grana przez Ostałowską Marta Wojciechowska to typowa kobieta po przejściach i specjalistka od wszelkich sercowych perturbacji.

Nie ma zbyt wiele szczęścia w miłości, więc ostatnio stara się nie kusić losu i nie angażować w nowe relacje z mężczyznami. Aktorka do niedawna stanowiła absolutne zaprzeczenie swojej bohaterki. Od lat była w udanym związku z Hubertem Zduniakiem, z którym ma syna. Tym większym zaskoczeniem była dla wszystkich wiadomość, że Ostałowska właśnie się z nim rozstała dla… kolegi z planu.

Wybrankiem jej serca jest podobno Grzegorz Małecki (syn Anny Seniuk.), który w ubiegłym roku dołączył do obsady serialu „M jak miłość”. Aktor od razu docenił urok i tajemniczość koleżanki z planu. Wkrótce połączyła ich większa zażyłość. Ale czy uczucie, które tak nagle wybuchło na planie, nie wpłynie negatywnie na pracę tej aktorskiej pary przy serialu?

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Poczytaj więcej o serialach

d21u7bb

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21u7bb