Qaqwqwrqw

Aktorka "M jak miłość" i popularny raper w programie "Agent"! O kogo chodzi?

Zdjęcia do 3. edycji show ruszają już lada moment. Poznaliśmy kolejnych uczestników programu. To będzie duże zaskoczenie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin
Kinga Rusin (Instagram.com)
Qaqwqwrqw

Kolejna odsłona "Agenta" pojawi się w wiosennej ramówce TVN. Uczestnicy wyjadą w daleką podróż, gdzie będą musieli wykonywać zadania. Nie bez znaczenia będzie siła woli, sprawność fizyczna, a także umiejętność zjednywania sobie osób. W każdym odcinku z programem pożegna się jedna osoba, która najsłabiej rozwiąże test o tytułowym agencie. Program wygra uczestnik, który zapamięta najwięcej szczegółów na temat agenta i odkryje jego tożsamość.

Poznaliśmy kolejne nazwiska, które pojawią się na antenie! Jak dowiedział się portal Party.pl do Eweliny Lisowskiej i Ani Lucińskiej, dołączy młoda gwiazda Julia Wróblewska. Widzowie mogli obserwować już poczynania Juli w "Tańcu z Gwiazdami" czy "Celebrity Splash". Teraz czas na nowe wyzwania.

Według doniesień portalu swój udział potwierdził też raper Peja. Warto przypomnieć, że w pierwszej edycji widzowie mogli obserwować poczynania Vienia, czyli Piotra Więcławskiego. Mamy jednak nadzieję, że Ryszard Andrzejewski poradzi sobie znacznie lepiej.

Qaqwqwrqw

Julia i Peja dołączyli do grona takich gwiazd jak Mariusz Czerkawski, Ilona Ostrowska, Iza Kuna, Ania Lucińska czy Ewelina Lisowska. Komu kibicujecie najbardziej?

*ZOBACZ TAKŻE: Ferenstein-Kraśko już przygotowuje się do udziału w "Agencie" *

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw