Trwa ładowanie...

Aktorka "M jak miłość" i popularny raper w programie "Agent"! O kogo chodzi?

Zdjęcia do 3. edycji show ruszają już lada moment. Poznaliśmy kolejnych uczestników programu. To będzie duże zaskoczenie!

Aktorka "M jak miłość" i popularny raper w programie "Agent"! O kogo chodzi?Źródło: Instagram.com
d1nbnk1
d1nbnk1

Kolejna odsłona "Agenta" pojawi się w wiosennej ramówce TVN. Uczestnicy wyjadą w daleką podróż, gdzie będą musieli wykonywać zadania. Nie bez znaczenia będzie siła woli, sprawność fizyczna, a także umiejętność zjednywania sobie osób. W każdym odcinku z programem pożegna się jedna osoba, która najsłabiej rozwiąże test o tytułowym agencie. Program wygra uczestnik, który zapamięta najwięcej szczegółów na temat agenta i odkryje jego tożsamość.

Poznaliśmy kolejne nazwiska, które pojawią się na antenie! Jak dowiedział się portal Party.pl do Eweliny Lisowskiej i Ani Lucińskiej, dołączy młoda gwiazda Julia Wróblewska. Widzowie mogli obserwować już poczynania Juli w "Tańcu z Gwiazdami" czy "Celebrity Splash". Teraz czas na nowe wyzwania.

Według doniesień portalu swój udział potwierdził też raper Peja. Warto przypomnieć, że w pierwszej edycji widzowie mogli obserwować poczynania Vienia, czyli Piotra Więcławskiego. Mamy jednak nadzieję, że Ryszard Andrzejewski poradzi sobie znacznie lepiej.

Julia i Peja dołączyli do grona takich gwiazd jak Mariusz Czerkawski, Ilona Ostrowska, Iza Kuna, Ania Lucińska czy Ewelina Lisowska. Komu kibicujecie najbardziej?

ZOBACZ TAKŻE: Ferenstein-Kraśko już przygotowuje się do udziału w "Agencie"

d1nbnk1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nbnk1