Trwa ładowanie...
ycipk-22e0dl

Aktorka "M jak miłość" i popularny raper w programie "Agent"! O kogo chodzi?

Zdjęcia do 3. edycji show ruszają już lada moment. Poznaliśmy kolejnych uczestników programu. To będzie duże zaskoczenie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin
Kinga Rusin (Instagram.com)
ycipk-22e0dl

Kolejna odsłona "Agenta" pojawi się w wiosennej ramówce TVN. Uczestnicy wyjadą w daleką podróż, gdzie będą musieli wykonywać zadania. Nie bez znaczenia będzie siła woli, sprawność fizyczna, a także umiejętność zjednywania sobie osób. W każdym odcinku z programem pożegna się jedna osoba, która najsłabiej rozwiąże test o tytułowym agencie. Program wygra uczestnik, który zapamięta najwięcej szczegółów na temat agenta i odkryje jego tożsamość.

Poznaliśmy kolejne nazwiska, które pojawią się na antenie! Jak dowiedział się portal Party.pl do Eweliny Lisowskiej i Ani Lucińskiej, dołączy młoda gwiazda Julia Wróblewska. Widzowie mogli obserwować już poczynania Juli w "Tańcu z Gwiazdami" czy "Celebrity Splash". Teraz czas na nowe wyzwania.

Według doniesień portalu swój udział potwierdził też raper Peja. Warto przypomnieć, że w pierwszej edycji widzowie mogli obserwować poczynania Vienia, czyli Piotra Więcławskiego. Mamy jednak nadzieję, że Ryszard Andrzejewski poradzi sobie znacznie lepiej.

ycipk-22e0dl

Julia i Peja dołączyli do grona takich gwiazd jak Mariusz Czerkawski, Ilona Ostrowska, Iza Kuna, Ania Lucińska czy Ewelina Lisowska. Komu kibicujecie najbardziej?

*ZOBACZ TAKŻE: Ferenstein-Kraśko już przygotowuje się do udziału w "Agencie" *

ycipk-22e0dl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-22e0dl

ycipk-22e0dl
ycipk-22e0dl