Trwa ładowanie...

Aktorka "Klanu" chce zostać dziewicą konsekrowaną! Jest jednak pewien problem

Patrycja Hurlak trafiła na pierwsze strony gazet, kiedy w telewizji śniadaniowej opowiedziała o tym, że od dzieciństwa była opętana przez diabła i jako dorosła osoba przeszła egzorcyzmy. Teraz gwiazda jest bardzo wierzącą osobą i chce zostać dziewicą konsekrowaną.

Aktorka "Klanu" chce zostać dziewicą konsekrowaną! Jest jednak pewien problemŹródło: Facebook.com
d1o5vit
d1o5vit

Aktorka znana jest widzom z takich seriali jak "Klan", "Blondynka”, ”Na Wspólnej” i ”Pierwsza miłość”. Już od dawna widzowie nie mają z nią styczności, bo Hurlak zaczęła wycofywać się z show-biznesu. Wszystko dlatego, że nawróciła się i całkowicie oddała się Bogu. Kilka lat temu Patrycja wydała też książkę "Nawrócona wiedźma". To jednak nie wszystko!

Patrycja Hurlak chce zostać dziewicą konsekrowaną, czyli złożyć przed biskupem śluby czystości. Niestety może być to niewykonalne.
- Okazało się to niemożliwe z powodu mojej przeszłości. Czekam na decyzję Kościoła. To byłby precedens - cytuje słowa Hurlak "Dobry Tydzień".

Aktualnie gwiazda jeździ na spotkania z młodzieżą i opowiada im o życiu w czystości. Podobno pomagają jej w tym relikwie błogosławionej Karoliny Kózkówny, która zginęła męczeńską śmiercią w obronie dziewictwa.
- Jeśli macie problem z czystością, to proście Karolinę Kózkównę o pomoc - mówi Patrycja Hurlak.

Gwiazda odnalazła swoją życiową drogę i konsekwentnie nią podąża. Trzymamy kciuki za spełnienie wszystkich marzeń.

d1o5vit
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o5vit