Trwa ładowanie...

Aktor z "Mody na sukces" stracił pracę przez poglądy polityczne. Teraz jest budowlańcem

Antonio Sabato Jr. był gwiazdą amerykańskich telenowel. Od kiedy przyznał się, że głosował na Donalda Trumpa, nie dostał żadnych propozycji aktorskich. Musiał zmienić zawód.

Share
Aktor z "Mody na sukces" stracił pracę przez poglądy polityczne. Teraz jest budowlańcem
Źródło: Getty Images
d3ndv6b

Nadeszły trudne czasy dla artystów. Nie dość, że wielu celebrytów nie może odpędzić się od paparazzich i wścibskich fanów, którzy mogą im zrobić zdjęcie w niemal każdej sytuacji, to jeszcze muszą być ostrożniejsi w swoich wypowiedziach. Coraz częściej gwiazdy są pytane o ich poglądy na sprawy społeczne i polityczne. Każda deklaracja może obrócić się przeciwko nim.

Przekonał się o tym Antonio Sabato Jr., aktor znamy m.in. z "Mody na sukces" i model Calvina Kleina. W 2016 r. był jedną ze znanych twarzy, która poparła w elekcji przyszłego prezydenta USA Donalda Trumpa. Wystąpił na konwencji Partii Republikańskiej, podczas której zgodził się z teorią Trumpa o muzułmańskim pochodzeniu Baracka Obamy. Za te słowa zapłacił sporą cenę. Środowisko filmowe i telewizyjne odcięło się od niego.

Zobacz: Tak dziś wyglądają gwiazdy Mody na Sukces

d3ndv6b

- Miałem kontrakt u stacji ABC dwa sezony temu. Zaproponowali mi pracę, a potem się wycofali. Pracuję jako aktor od 30 lat. Nigdy wcześniej coś takiego mi się nie przytrafiło - powiedział w wywiadzie dla "Variety".

Mimo że Sabato nie żałuje swoich słów ani publicznego poparcia obecnego prezydenta USA, jego życie uległo diametralnej zmianie. Przyznał, że znalazł się w bardzo trudnym położeniu.

- Musiałem sprzedać wszystko. Musiałem spłacić wszystkie swoje długi. Trafiłem na czarną listę. Wszyscy moi przedstawiciele odeszli, począwszy od agentów, menedżerów, a na agentach handlowych skończywszy. Musiałem się przeprowadzić, znaleźć nową pracę, aby przeżyć i zapewnić byt dzieciom. (...) To było straszne, jak ze złego snu. To hańba, bo jeśli jesteś częścią Hollywood i powiesz coś, co im się nie podoba, dadzą ci o tym szybko znać - wyznał.

Gwiazdor ma na utrzymaniu trójkę dzieci, więc postanowił, że podejmie się każdej pracy, aby zapewnić im bezpieczny byt. Trafił do branży budowlanej. Kosztuje go to nie lada poświęceń.

- Wstaję o 2 nad ranem do pracy, ale mam pewność, że mam nad nią kontrolę i ją nadzoruję. Cały dzień spędzam w aucie, 5 dni w tygodniu, non stop - żali się.

Zdaniem Antonia Sabato wiele gwiazd posiada poglądy konserwatywne, ale boją się do tego przyznać. Twierdzi, że władzę w Hollywood przejęli liberałowie, którzy "nienawidzą każdego, kto wspiera prezydenta Trumpa".

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3ndv6b

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ndv6b
d3ndv6b