Aimee Spencer z "Ekipy z Newcastle" nie żyje

Aimee Spencer z "Ekipy z Newcastle" nie żyje
Źródło zdjęć: © Eastnews

21.07.2016 09:28, aktual.: 28.07.2016 15:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brytyjskie media poinformowały o śmierci Aimee Spencer, uczestniczki programu MTV - "Ekipa z Newcastle". Jak możemy się dowiedzieć, 11 lipca br. 27-latka wypadła z okna na pierwszym piętrze mieszkania w Brighton. Kilka godzin wcześniej uczestniczyła w imprezie, na której nie brakowało zarówno alkoholu jak i narkotyków.

Choć celebrytka spadła ze stosunkowo niewielkiej wysokości, doznała bardzo poważnych obrażeń i błyskawicznie została przewieziona do szpitala. Jej stan określono jako krytyczny. Lekarze przez tydzień walczyli o jej życie. Niestety, bezskutecznie. Kobieta zmarła 18 lipca br., jednak dopiero teraz wiadomość o jej śmierci dotarła do mediów.

Wciąż nie wiadomo jednak, w jaki sposób doszło do nieszczęśliwego wypadku. Śledczy nie wykluczają udziału osób trzecich. Do tej pory aresztowano 28-latka, który został podejrzany o wypchnięcie Spencer z okna. Jednak mężczyzna, po złożeniu wyjaśnień, opuścił areszt za kaucją. Policja zatrzymała również 28-letnią koleżankę celebrytki, która dostarczyła na zakrapianą imprezę narkotyki.

- Policjanci prowadzą obecnie dochodzenie w tej sprawie. Mamy nadzieję, że uda się ustalić, dlaczego Aimee Spencer wypadła z okna - powiedział rzecznik prasowy policji hrabstwa Sussex.

Zobacz także: #gwiazdy: Po śmierci Anny Przybylskiej Katarzyna Bujakiewicz nadal spotyka się z jej rodziną

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także