Trwa ładowanie...
d13pgt7

Agustin Egurrola zabrał córkę na wakacje. Carmen ma już 10 lat

Gwiazdor stacji TVN wypoczywa nad basenem wraz z córeczką. Pokazał zdjęcie z ich rodzinnych wakacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Agustin Egurrola i jego córka Carmen
Agustin Egurrola i jego córka Carmen (Instagram.com)
d13pgt7

Niewiele osób wie, że popularny tancerz i choreograf wychowuje 10-letnią córeczkę Carmen. Dziewczynka jest owocem związku Egurroli i tancerki Niny Tyrki, którą poznał podczas piątej edycji Tańca z gwiazdami. Niestety Agustin Egurrola i Nina Tyrka rozstali się w burzliwej atmosferze. Oboje obwiniali siebie o rozpad związku i przez długi czas rozmawiali wyłącznie o opiece nad dzieckiem. Na szczęście jakiś czas temu udało im się dojść do porozumienia i starają się być w przyjaznych relacjach.

Carmen jest oczkiem w głowie Agustina. Korzystając z tego, że dziewczynka niedawno skończyła rok szkolny, tata postanowił zabrać ją na wakacje. Na Instagramie opublikował zdjęcie z hotelowego basenu. Uśmiechnięty Agustin i jego córka zrobili zapozowali do selfie. Choreograf w podpisie pod fotografią wyznał, że spędzają "cudowny czas razem".

"#kocham #forever #cudnyczasrazem #córuniatatunia #zawszerazem #wakacje #opalando #najpiękniejsza #najmadrzejsza #moja #tylkomoja" - napisał tancerz.

d13pgt7

Egurrola wydaje się być idealnym tatą. Carmen na pewno długo będzie wspominać radosne wakacje spędzone z kochającym ojcem.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d13pgt7

Podziel się opinią

Share
d13pgt7
d13pgt7