Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się nową fryzurą

Agnieszka Łyczakowska została niedawno mamą
Agnieszka Łyczakowska została niedawno mamą
Źródło zdjęć: © Instagram

05.04.2022 08:12, aktual.: 05.04.2022 09:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Łyczakowska z 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" trzy miesiące temu została mamą. Ostatnio prezentowała swoją figurę, teraz czas na metamorfozę fryzury.

Od chwili narodzin małej Antosi zdjęcia, które publikuje Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ukazują szczęśliwą, uśmiechniętą rodzinę. Teraz, z nadejściem wiosny, młoda mama zdecydowała się na zmianę w wyglądzie. Uczestniczka 4. edycji eksperymentu pochwaliła się zmianą swojej fryzury.

Agnieszka udała się do fryzjera, a krótko po wizycie pokazała swoim fanom, jakie uczesanie wybrała. Relacje na InstaStories są dowodem na to, że zmiana samej bohaterce show TVN bardzo się podoba. Uśmiech nie znika z jej promiennej twarzy.

Poprzednia zmiana uczesania zwiastowała początek wielkich przemian w jej życiu. Pojawił się wtedy nowy kolor i mocne cięcie, fani byli zachwyceni! Czy obecna zmiana zwiastuje kolejne nowości w jej życiu? Uczestniczka 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów mocno podcięła włosy i wydaje się, że zdecydowała się na jeszcze ciemniejszy kolor.

Jak sama napisała: "Nowy fryz, nowa ja".

Nowa fryzura Agnieszki Łyczakowskiej
Nowa fryzura Agnieszki Łyczakowskiej© Instagram
Agnieszka Łyczakowska Instagram
Agnieszka Łyczakowska Instagram© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także