Agnieszka Wróblewska była największą gwiazdę telegier. Przez lata zmieniła się nie do poznania

Agnieszka Wróblewska była największą gwiazdę telegier. Przez lata zmieniła się nie do poznania
Źródło zdjęć: © East News | East News

14.05.2019 19:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Wróblewska umilała telewidzom czas na wizji prowadząc najbardziej znane telegry w Polsce. Czym po latach zajmuje się uwielbiana przez tysiące prezenterka i jak wygląda?

Agnieszka Wróblewska przez ponad 20 lat pracy telewizyjnej podejmowała liczne wyzwania. Oprócz aktorstwa i prowadzenia teleturniejów była m.in. reporterką "Dzień Dobry TVN", ale zdarzało się jej także stawać po drugiej stronie kamery. Wielokrotnie brała udział w pracy redakcyjnej, była wydawcą "Rozmów w toku", asystentką reżysera, realizatorem. Tworzyła "Usterkę", "Bez recepty" czy "Szkołę".

Największą sympatię telewidzów Agnieszka Wróblewska zaskarbiła prowadząc telegry. Każdy chyba pamięta ją w roli prowadzącej.

Popularność zdobyta w tzw. call-tv pozwoliła jej zagrać w kilku reklamach, a także zapewniła jej pracę w telezakupach Mango, z którymi związała się w 2015 r.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że Agnieszka Wróblewska z wykształcenia jest aktorką. W 1996 roku skończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a w wieku 19 lat zadebiutowała na deskach teatru.

Wróblewska po zdjęciu z anteny tele-gier odeszła z telewizji. Mimo, że nie jest już gwiazdą show-biznesu i nie pojawia się na na ściankach i imprezach branżowych, wciąż jest aktywna zawodowo.

Celebrytka poniekąd ciągle związana jest ze stacją TVN. W 2017 roku prowadziła nawet konferencję prasową z okazji jubileuszowego 500 odcinka serialu "Szkoła".

Jak dzisiaj wygląda?

Agnieszkę ciągle można oglądać w Telezakupach Mango. Ostatnio jej koleżanka, prezenterka telewizyjna Anna Wołek-Kornaś, wrzuciła fotkę z planu.

- Zapraszamy na "Mango" na żywo - napisała pod fotką.

Źródło artykułu:WP Gwiazdy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także