Agnieszka Woźniak-Starak znika z "Dzień Dobry TVN". Powiedziała, co będzie robić

Agnieszka Woźniak-Starak zaczyna wakacje
Agnieszka Woźniak-Starak zaczyna wakacje
Źródło zdjęć: © AKPA
Magdalena Sawicka

29.06.2022 14:26, aktual.: 29.06.2022 15:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarka wyznała, że na jakiś czas znika z "Dzień Dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak wyjaśnia, dlaczego będzie nieobecna i jakie ma plany.

Od kiedy w 2013 r. związała się z TVN, gdzie prowadziła wiele programów. Wśród nich m.in. "Ameryka Express", "Na językach", "Big Brother Arena". Gościnnie pojawiała się też w "Dzień Dobry TVN". Stałą współprowadzącą porannego formatu została jednak dopiero w 2020 r. Okazało się wówczas, że występować będzie z Ewą Drzyzgą, a duet bardzo spodobał się widzom.

W wakacje program "Dzień Dobry TVN" przemianowywany jest na "Dzień Dobry Wakacje" i nadawany jest jedynie w weekendy. Wtedy też następują roszady w składach współprowadzących. Okazuje się, że w porannym formacie na jakiś czas zabraknie Agnieszki Woźniak-Starak.

- Nie będzie żadnych roszad. Mamy już ułożony grafik na lipiec i sierpień. My z Ewą mamy to szczęście, że w lipcu nie mamy żadnego dyżuru, więc mamy wakacje. Wracamy 6 sierpnia, ale w naszej parze - dziennikarka uspokaja fanów w rozmowie z Plotkiem.

Agnieszka Wożniak-Starak wyjawiła też, co zamierza robić w wolnym czasie. - Pewnie (wyjadę) na Mazury. Ja nie lubię w wakacje wyjeżdżać z Polski, bo to lato u nas jest takie krótkie, że zawsze na początku się martwię, że ono już się kończy – dodała.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (87)
Zobacz także