Agnieszka Woźniak-Starak wyjechała z Warszawy. Potrzebuje wyciszenia

Agnieszka Woźniak-Starak wypoczywa na łonie natury.
Agnieszka Woźniak-Starak wypoczywa na łonie natury.
Źródło zdjęć: © akpa

23.09.2020 09:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarka niedawno wróciła do pracy w telewizji. W czasie wolnym oddaje się swojej pasji, o której nie wszyscy dotąd wiedzieli.

Agnieszka Woźniak-Starak po roku żałoby po mężu wróciła przed kamery. Została nową prowadzącą "Dzień dobry TVN" w parze z Ewą Drzyzgą. Widzowie cenią sobie ich duet.

Po tygodniu intensywnej pracy dziennikarce należał się wypoczynek. Ogrom emocji postanowiła odreagować z dala od hałaśliwego miasta.

Dziennikarka kilka tygodni temu przyznała się do nowej pasji. Zaczęła jeździć konno w stadninie Ferensteinów. Sama nazywa siebie "świeżo upieczoną koniarą". Wygląda na to, że przyjaciele z TVN - Piotr Kraśko i jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko, nakłonili ją do nowej aktywności.

Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie kryła się ze swoim zamiłowaniem do zwierząt. Jest właścicielką aż 7 psów. Zawsze rozpromienia się na widok czworonożnych przyjaciół.

Czy dziennikarka podąży śladami Kingi Rusin i zapragnie mieć własnego konia? Czas pokaże. Na razie widać, że nowa aktywność sprawia jej wiele radości.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także