Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak wsparła nową prowadzącą programu "Big Brother". Te słowa doprowadziły ją do łez

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci męża zrezygnowała z prowadzenia “Big Brothera”. Napisała kilka słów dla jej następczyni, Gabi Drzewieckiej. Po ich lekturze prezenterka się popłakała.

Agnieszka Woźniak-Starak wsparła nową prowadzącą programu "Big Brother". Te słowa doprowadziły ją do łezŹródło: East News
d1h3402
d1h3402

W nocy z 17 na 18 sierpnia producent filmowy Piotr Woźniak-Starak uległ wypadkowi na jeziorze Kisajno. Jego ciało znaleziono kilka dni później. Pogrążona w żałobie wdowa miała kilka dni później stanąć na planie programu “Big Brother”. Jednak zdecydowała, że w obecnym stanie nie da rady, tego zrobić.

Szefowie TVN postanowili zastąpić Agnieszkę Woźniak-Starak dziennikarką muzyczną Gabi Drzewiecką. W pierwszym dniu emisji "Big Brothera" wdowa po 3 tygodniach ciszy dodała post na Instagramie. Odniosła się w nim do wyboru nowej prowadzącej.

Zobacz też: Z tymi co się znają - Lech Janerka

"Gabi, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem" - napisała.

d1h3402

Gabi Drzewiecka przeczytała te słowa dopiero po emisji programu. Wywołał on u niej emocjonalną reakcję.

"Ja tego nie widziałam przed programem. Jeden z dziennikarzy powiedział mi to dopiero "po". Zaczęłam sobie trochę popłakiwać. Jak wszystkie światła zgasły, jak wszyscy poszli do domu i zostało kilka osób na krzyż, to siedziałam z Kasią Mazurkiewicz i ona mi pokazała cały ten wpis. Zaczęły mi lecieć łzy na telefon" - powiedziała w rozmowie z portalem plotek.pl

Gabi Drzewiecka nie spodziewała się, że w takich okolicznościach Agnieszka Woźniak-Starak będzie zaprzątać sobie nią głowę. "Wiedziała jako kobieta, że daje mi tym jako kobiecie wielkie wsparcie" - dodała.

d1h3402
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1h3402