Trwa ładowanie...
d1ghg5k
Agnieszka Woźniak-Starak: wieczór sylwestrowy to trudna impreza dla prowadzących. Chętnie w tym roku poodpoczywam

Agnieszka Woźniak-Starak: wieczór sylwestrowy to trudna impreza dla prowadzących. Chętnie w tym roku poodpoczywam

Gwiazda TVN nie tęskni za rolą gospodyni telewizyjnego wieczoru sylwestrowego. Twierdzi, że jest to fajna, ale jednocześnie wyjątkowo trudna dla prowadzących impreza. Muszą spędzić wiele godzin na mrozie i zagrzewać publiczność do zabawy. Dziennikarka zapewnia, że chętnie w tym roku odpocznie od tej pracy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1ghg5k

Agnieszka Woźniak-Starak drugi rok z rzędu nie poprowadzi wieczoru sylwestrowego na antenie telewizji. W 2015 roku sama prosiła, by dyrekcja TVN zwolniła ją z tego obowiązku, w tym roku również jest zadowolona, że nie została wybrana do roli gospodyni miejskiego Sylwestra w Warszawie. Jej zdaniem jest to dla prowadzących bardzo fajna impreza, ale jednocześnie wyjątkowo trudna.

– Poprowadziłam parę Sylwestrów w swoim życiu, i w TVP, i dwa chyba w TVN, i to jest najtrudniejsza impreza, jaką sobie można wyobrazić dla prowadzących, więc chętnie odpocznę – powiedziała dziennikarka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

d1ghg5k

Gwiazda twierdzi, że podstawowym problemem jest pogoda. Gospodarze wieczoru sylwestrowego muszą spędzić wiele godzin na mrozie, często w niezbyt ciepłych ubraniach. Sama impreza trwa zazwyczaj od godz. 19 do około 2 w nocy, dla prowadzących praca zaczyna się jednak już o poranku 31 grudnia – cały program musi być bowiem dobrze przećwiczony:

Pamiętam jak dwa lata temu o 17 skończyliśmy próby i wtedy Marcin Prokop powiedział: „i teraz pomyślcie, że za trzy godziny musimy to zrobić od początku”.

Agnieszka Szulim AKPA
Agnieszka Szulim

Po próbach większość prowadzących dotyka zniechęcenie i poczucie, że jest już zbyt późno na wycofanie się. Odczuwają jednocześnie poczucie odpowiedzialności za przebieg całej imprezy – według dziennikarki rola gospodarzy w znacznym stopniu przypomina rolę obsługi technicznej.

d1ghg5k

– To jest ten team ludzi, którzy muszą być trzeźwi, cały czas gotowi, którzy nie mogą zejść tak jak artyści po zaśpiewaniu piosenki albo trzech, iść do baru i tam się bawić, tylko trzeba cały czas być przytomnym, przygotowanym, pamiętać, co się dzieje, pamiętać swoje teksty – stwierdziła Agnieszka Woźniak-Starak.

W tym roku wieczór sylwestrowy stacji TVN poprowadzą: Magda Mołek, Patricia Kazadi, Marcin Prokop, Olivier Janiak, Filip Chajzer oraz Jankes, dziennikarz radia ESKA. Impreza odbędzie się w Warszawie na pl. Defilad. Będzie trwała od godziny 19 do 1.30. Na scenie warszawiacy zobaczą m.in. Cleo, Agnieszkę Chylińską, Annę Wyszkoni, Varius Manx i Lady Pank.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d1ghg5k

Podziel się opinią

Share

d1ghg5k

d1ghg5k