Trwa ładowanie...
Agnieszka Woźniak-Starak: "Marzyłam o dziennikarstwie politycznym"
Newseria

Agnieszka Woźniak-Starak: "Marzyłam o dziennikarstwie politycznym"

Agnieszka Woźniak-Starak nie zdecydowałaby się obecnie na pracę prezenterki serwisu informacyjnego. Twierdzi, że w przeszłości marzyła o dziennikarstwie politycznym, dziś jednak związana jest z branżą rozrywkową. Jej zdaniem, z tej drogi kariery nie ma łatwego powrotu do dziennikarstwa politycznego lub newsowego.

Share
d3lusgp

Agnieszka Woźniak pierwsze kroki w zawodzie stawiała w programach informacyjnych radiowej Jedynki. Jej marzeniem było wówczas dziennikarstwo polityczne. Od 2005 roku jej kariera zawodowa zaczęła jednak zmierzać w kierunku rozrywki.

Dziennikarka pracowała m.in. przy porannym magazynie TVP1 "Kawa czy herbata", śniadaniowym programie TVP2 "Pytanie na śniadanie" oraz show-biznesowym formacie stacji TVN "Na językach". W 2016 roku została gospodynią reality-show stacji TVN "Azja Express". Dziś twierdzi, że nie przyjęłaby propozycji poprowadzenia serwisu informacyjnego. Zbyt dobrze pamięta podobne i nie do końca udane eksperymenty z dziennikarzami z TVP. Chcecie dowiedzieć się więcej? Zobaczcie powyższe wideo.

d3lusgp

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
d3lusgp

Podziel się opinią

Share
d3lusgp
d3lusgp