Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak grozi mężowi wałkiem! O co poszło?

Ostatnio media obiegła informacja, że Agnieszka zostanie aktorką i wystąpi w nowym filmie produkowanym przez męża. Gwiazda TVN postanowiła skomentować te plotki w bardzo oryginalny sposób.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Agnieszka Woźniak-Starak grozi mężowi wałkiem! O co poszło?Źródło: ONS.pl
d327awu
d327awu

Piotr Woźniak-Starak pracuje teraz nad filmem "The Coldest Play". W produkcji ma wystąpić m.in.William Hurt i Robert Więckiewicz. Choć zdjęcia mają ruszyć niebawem, pojawiły się doniesienia, że do obsady dołączy jeszcze Agnieszka Woźniak-Starak. Ponoć to właśnie mąż miał zaproponować jej rolę. Co na ten temat myśli zainteresowana? W zabawny sposób zdementowała te plotki na Instagramie.

- Ten dzień, kiedy dowiadujesz się, że mąż dał ci rolę w filmie, główną, nie byle co. Że będziecie ten film razem produkować, a on zapomniał ci o tym powiedzieć. I nie wiem co mam zrobić - wyznała gwiazda na nagraniu, po czym chwyciła za wałek.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Prawdą jest za to, że Agnieszkę czeka nowe zawodowe wyzwanie. Zainspirowana pracą męża, zadebiutuje jako producentka filmowa, jednak w zupełnie innym filmie. Okazuje się, że dziennikarka przygotowuje autorski projekt. Jest on związany z działalnością Don Vittorio Foundation For Wild Animals, fundacji pomagającej zwierzętom, której gwiazda jest ambasadorką. Nie ma jeszcze wielu informacji dotyczących produkcji, ale biorąc pod uwagę zaangażowanie Agnieszki w pomoc zwierzętom, z pewnością jest na co czekać.

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak: Celowo wycofaliśmy się z mężem z show-biznesu

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d327awu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d327awu