Trwa ładowanie...
28-10-2009 10:02

Agnieszka Włodarczyk przestała gwiazdorzyć

Agnieszka Włodarczyk przestała gwiazdorzyćŹródło: Agencja Mazur
d4gxku9
d4gxku9

[

]( http://www.efakt.pl )
Kapryśna, zbyt pewna siebie i trudna we współpracy - tak jeszcze do niedawna opisywano Agnieszkę Włodarczyk (29 l.). Dziś aktorka znana przede wszystkim z serialu "Plebania" zachowuje się zupełnie inaczej. Zrozumiała, że nie ma sensu dłużej gwiazdorzyć i wzięła się do pracy nad sobą. Skąd ta nagła przemiana?

Otóż do refleksji nad swoją postawą zmusiło ją widmo zakończenia udziału w show "Jak oni śpiewają". Ponad trzy tygodniu temu Włodarczyk była w szoku, gdy dowiedziała się, że to właśnie ona została nominowana do opuszczenia programu. Ostatecznie jednak polsatowskie show opuściła Laura Samojłowicz (24 l.), której zapalenie krtani uniemożliwiło dalsze występy.

d4gxku9

Włodarczyk może mówić o niemałym szczęściu, bo wciąż śpiewa w programie. Jednak to zagrożenie podziałało na nią jak kubeł zimnej wody. Jak się dowiedzieliśmy, gwiazda "Plebanii" już spokorniała. Teraz nie awanturuje się ani o dobór piosenek, ani o kreacje, w których ma wystąpić. Najważniejsze dla niej jest perfekcyjne przygotowanie na próbach i idealny występ podczas show.

Nie ma co ukrywać, że Agnieszka Włodarczyk od początku "Jak oni śpiewają" była okrzyknięta faworytką programu. Zwycięstwo dla niej ma podwójne znaczenie. Jest spełnieniem jej ambicji, a przede wszystkim dobrą promocją. A to niezwykle ważne, bo Włodarczyk przygotowuje się do nagrania solowej płyty. Nic więc dziwnego, że Agnieszka jest zdeterminowana i nie zamierza się poddać w walce o wygraną.

d4gxku9

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gxku9