Trwa ładowanie...
28-10-2009 10:02

Agnieszka Włodarczyk przestała gwiazdorzyć

Share
Agnieszka Włodarczyk przestała gwiazdorzyćŹródło: Agencja Mazur
d16aciv

[

]( http://www.efakt.pl )
Kapryśna, zbyt pewna siebie i trudna we współpracy - tak jeszcze do niedawna opisywano Agnieszkę Włodarczyk (29 l.). Dziś aktorka znana przede wszystkim z serialu "Plebania" zachowuje się zupełnie inaczej. Zrozumiała, że nie ma sensu dłużej gwiazdorzyć i wzięła się do pracy nad sobą. Skąd ta nagła przemiana?

d16aciv

Otóż do refleksji nad swoją postawą zmusiło ją widmo zakończenia udziału w show "Jak oni śpiewają". Ponad trzy tygodniu temu Włodarczyk była w szoku, gdy dowiedziała się, że to właśnie ona została nominowana do opuszczenia programu. Ostatecznie jednak polsatowskie show opuściła Laura Samojłowicz (24 l.), której zapalenie krtani uniemożliwiło dalsze występy.

Włodarczyk może mówić o niemałym szczęściu, bo wciąż śpiewa w programie. Jednak to zagrożenie podziałało na nią jak kubeł zimnej wody. Jak się dowiedzieliśmy, gwiazda "Plebanii" już spokorniała. Teraz nie awanturuje się ani o dobór piosenek, ani o kreacje, w których ma wystąpić. Najważniejsze dla niej jest perfekcyjne przygotowanie na próbach i idealny występ podczas show.

Nie ma co ukrywać, że Agnieszka Włodarczyk od początku "Jak oni śpiewają" była okrzyknięta faworytką programu. Zwycięstwo dla niej ma podwójne znaczenie. Jest spełnieniem jej ambicji, a przede wszystkim dobrą promocją. A to niezwykle ważne, bo Włodarczyk przygotowuje się do nagrania solowej płyty. Nic więc dziwnego, że Agnieszka jest zdeterminowana i nie zamierza się poddać w walce o wygraną.

d16aciv

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16aciv
d16aciv