Trwa ładowanie...

Agnieszka Szulim: zmieniła Tomasza Kammela!

Agnieszka Szulim: zmieniła Tomasza Kammela!Źródło: newspix.pl
d2ay3dm
d2ay3dm

[

]( http://www.fakt.pl )
Miły, otwarty na sugestie, bez gwiazdorskich zachcianek - od dwóch tygodni szefowie TVP 2 nie poznają *Tomasza Kammela (40 l.). A jeszcze do niedawna był przecież nie do zniesienia. Skąd ta niespodziewana przemiana prezentera "Pytania na śniadanie"? Wygląda na to, że stoi za tym nie kto inny, jak Agnieszka Szulim (33 l.).*

Jakiś czas temu Fakt pisał, że Kammel za bardzo nabrał wiatru w żagle. O słabą oglądalność prowadzonych przez siebie programów obwiniał wszystkich oprócz siebie. Nie słuchał rad i wskazówek producentów. Ale to nie wszystko. Na koncertach plenerowych szkoda mu było poświęcić nawet chwili fanom, fotoreporterom i dziennikarzom. Jakby tego było mało, Kammel oświadczył swoim szefom, że nie podobają mu się garnitury, w jakie ubierają go styliści TVP. Zażądał wdzianek od modnych projektantów po 20 tys. złotych za sztukę.

d2ay3dm

Ale od dwóch tygodni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Tomek spokorniał. Nagle przestał się dąsać i gwiazdorzyć. Producenci programu i szefowie stacji są miło zaskoczeni nie tylko jego zmianą w zachowaniu. I raczej nie ma przypadku w tym, że właśnie dwa tygodnie temu Kammel zaczął pracować w duecie z Agnieszką Szulim.

– Tomek zmienia się na lepsze. Słucha poleceń kierownictwa, jest otwarty na sugestie innych. Ostatnio na koncercie w Zielonej Górze cierpliwie pozował do zdjęć. Ludzie coraz cieplej go przyjmują – mówi nasz informator. Wygląda na to, że tylko Agnieszka Szulim zna sposób na ujarzmienie niesfornego Kammela.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Węglarczyk wyjechał z panią psycholog. Dokąd?

d2ay3dm

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2ay3dm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ay3dm