Trwa ładowanie...

Agnieszka Szulim straci pracę w TVN? Z anteny znikają jej kolejne programy

Share
Agnieszka Szulim straci pracę w TVN? Z anteny znikają jej kolejne programy
Źródło: AKPA
dpa4fb2

Zapowiadają się trudne chwile w życiu Agnieszki Szulim. We wrześniu na antenie zabraknie formatu "Na językach", a także "Stylowego magazynu", które dziennikarka prowadziła od trzech lat. Mimo iż jeszcze jakiś czas temu Edward Miszczak zapewniał, że prezenterka jest jedną z największych sław TVN-u, teraz jej pozycja wydaje się być zagrożona.

- Agnieszka Szulim jest dużą telewizyjną gwiazdą, niezależnie czy będzie w naszej stacji, czy innej, to jest to rodzaj prowadzącej z najwyższej półki - przekonywał w jednym z wywiadów.

Dziennikarka na razie nie zniknie całkowicie z anteny. Poprowadzi bowiem program "Azja Express", w którym uczestnicy będą musieli sobie radzić bez języka, pieniędzy i przewodnika, poruszając się na przykład po Indiach. Szulim musi być teraz czujna, by nie stracić swojej pozycji. A to dlatego, iż Hanna Lis zamierza powalczyć o miejsce w stacji.

dpa4fb2

Najbliżsi Szulim nie mają wątpliwości, że prezenterka poradzi sobie z konkurencją. W razie czego może zawsze liczyć na bogatego narzeczonego, który zadba o ich zaplecze finansowe w razie kłopotów z pracą ukochanej.

Jak myślicie, Agnieszka Szulim w najbliższym czasie rzeczywiście pożegna się z TVN-em?

Zobacz także: Doda o procesie z Szulim: "Sądy są, jakie są. Dla mnie najważniejszy w życiu jest honor!"

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
dpa4fb2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpa4fb2
dpa4fb2