RozrywkaAgnieszka Szulim: "Nie mam żadnych wrogów!"

Agnieszka Szulim: "Nie mam żadnych wrogów!"

Agnieszka Szulim: "Nie mam żadnych wrogów!"
Źródło zdjęć: © - Damian Burzykowski / newspix.pl

29.08.2013 08:03, aktual.: 25.11.2013 13:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
Wkrótce na ekranach pojawi się druga seria "Na językach" - programu TVN-u, który realizowany jest w newsroomie gazety "Fakt". Jego gospodynią jest Agnieszka Szulim, która zaprasza do studia znanych dziennikarzy, aby wspólnie podyskutować o aktualnych wydarzeniach ze świata show biznesu. I choć gwiazdy nie lubią, gdy pod lupę bierze się ich życie, to podobno rzadko się obrażają, gdy ich poczynania są analizowane w programie.

- Ja nie mam żadnych wrogów! Przynajmniej żadnych, którymi miałabym się przejmować - powiedziała "Faktowi" Agnieszka Szulim.

Dementuje w ten sposób plotki o tym, że nie jest lubiana za to, jak rozprawia się z gwiazdami w "Na językach". Prezenterka dodaje, że z niecierpliwością czekała na początek nowej serii programu, bo zwyczajnie uwielbia pracować.

- Praca to dla mnie wielka przyjemność. A wracam do niej tym chętniej, że miałam niezwykle udane wakacje. Byłam nad morzem, w słonecznej Grecji, a część czasu spędziłam w mieście, bo kocham Warszawę latem - opowiedziała dziennikarka.

Szulim przyznaje też, że niewiele może zdradzić na temat nowej serii programu.

- Wciąż dopieszczamy formułę "Na językach". Bardzo możliwe, że widzów będzie czekać kilka niespodzianek, ale nie mogę powiedzieć jakich. Na pewno nie ominiemy tematu ciąż i nowonarodzonych dzieci gwiazd, w końcu baby boom w show biznesie trwa w najlepsze!

Dziennikarkę będziemy też mogli zobaczyć na antenie TVN Style, jako gospodynię "Stylowego Magazynu".

Obraz
© (fot. - Damian Burzykowski / newspix.pl )
Obraz
© (fot. - Damian Burzykowski / newspix.pl )
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także