Trwa ładowanie...

Agnieszka Szulim i jej pies na bruku!

Agnieszka Szulim i jej pies na bruku!Źródło: Press Photo Center
d24bf58
d24bf58

Gwiazda Telewizji Polskiej Agnieszka Szulim została zwolniona z pracy. Szulim jest niezwykle zaskoczona i rozczarowana decyzją władz stacji. Jej dramat jest tym większy, że razem z nią telewizyjne mury musi opuścić pies, Amelia.

Szulim prowadziła z Radkiem Brzózką poranny serwis 'Kawa czy herbata'. W nagraniach towarzyszył im pies prezenterki, który przez rok pracy w telewizji zdążył sobie wybrać ulubioną kanapę i ulubionego kucharza.

- Jestem bardzo zaskoczona tą decyzją i na dzień dzisiejszy nie chciałabym jej komentować, tym bardziej że nie znam powodu, dla którego została podjęta - powiedziała "Super Expressowi".

Decyzji nie rozumie także wydawca "Kawy czy herbaty", Katarzyna Nazarewicz.

- Jestem zdziwiona, bo uważam, że Agnieszka to bardzo dobra i zdolna prowadząca, a do tego mądra i ładna - mówi Nazarewicz. Wczoraj Szulim nie była w nastroju do dłuż-szych rozmów - powiedziała 'Super Expressowi".

d24bf58

Decyzja władz Telewizji Polskiej jest tym bardziej niezrozumiała, że Szulim od dłuższego czasu była twarzą stacji. Prezenterka cieszy się dobrą opinią i popularnością wśród widzów, więc TVP tym bardziej powinno zatrzymać osobę z takim kapitałem.

Stało się inaczej. My jednak nie martwimy się o przyszłość zawodową Szulim. Prezenterka z pewnością niedługo otrzyma ciekawe propozycje od konkurencyjnych stacji telewizyjnych. Trzymamy kciuki!

d24bf58
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24bf58