Trwa ładowanie...
ycipk-1s9iml

Agnieszka Sienkiewicz na wakacjach. Aktorka zachwyca

Jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Sienkiewcz od lat gra w serialu "Przyjaciółki" i to przez rolę Doroty zyskała sympatię widzów. Agnieszka korzysta z ostatnich chwil wakacji i relacjonuje wyjazd na Instagramie. Zdjęcia są piękne!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Sienkiewicz
Agnieszka Sienkiewicz (Instagram.com)
ycipk-1s9iml

Agnieszka Sienkiewicz jest aktywna w mediach społecznościowych i tam bardzo często publikuje zdjęcia. Nie brakuje relacji z egzotycznych wypraw. Końcówkę wakacji gwiazda spędziła we Włoszech. "Gdy patrzy na mnie mąż. Ja udaję, że nie widzę, a on, zupełnie przypadkiem, ma w ręku aparat" - żartuje w swoim stylu tuż pod fotką z wakacji.

Piękne widoki, idealna pogoda i grono najbliższych. Wszystko rysuje doskonały urlop, dzięki któremu Agnieszka Sienkiewicz nabierze energii do kręcenia kolejnych odcinków ulubionego serialu widzów.

ycipk-1s9iml

Widać, że urlop służy aktorce. Zawsze uśmiechnięta i z dobrym humorem. Sienkiewicz podróżuje ze Stefano Terrazzino, który bardzo dobrze znany jest większości z programu "Taniec z gwiazdami". Oprócz tego na zdjęciach można dostrzec inne gwiazdy. Jest też Tomek Ciachorowski czy Maciej Radel.

Jak podobają się wam zdjęcia?

ycipk-1s9iml
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1s9iml

ycipk-1s9iml
ycipk-1s9iml