Trwa ładowanie...
d2rrx6l

Agnieszka Radwańska w ogniu krytyki. Przesadziła z zabiegami?

Agnieszka Radwańska pojawiła się w studiu TVP, by udzielić wywiadu. Niestety, część widzów uznała, że gwiazda wygląda sztucznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Radwańska jest na emeryturze sportowej
Agnieszka Radwańska jest na emeryturze sportowej (Facebook.com)
d2rrx6l

Agnieszka Radwańska jest na sportowej emeryturze i ma zdecydowanie więcej czasu na przyjemności. Z pasji do tańca zdecydowała się wziąć udział w polsatowskim "Tańcu z gwiazdami", a teraz wybrała się na "tournée" po stacjach telewizyjnych, udzielając licznych wywiadów.

Gwiazda miała pojawić się w studiu "Pytania na śniadanie", a producenci hucznie zapowiadali jej wizytę w mediach społecznościowych. Niestety, pod postem na Facebooku, w którym zamieszczono aktualne zdjęcie Radwańskiej, pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Widzowie śniadaniówki uznali, że tenisistka niepotrzebnie przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej.

"Co ona zrobiła z twarzą? Wygląda tak sztucznie ani nie może się uśmiechnąć i z mówieniem też nie jest za dobrze"

d2rrx6l

"Niech ta Pani zaprzestanie ingerować w twarz. Robi się pomału karykaturą samej siebie. Szok, że młode kobiety robią sobie krzywdę na własne życzenie"

" Ciekawe, ile zapłaciła temu magikowi, który ją, aż taaak oszpecił"

"Jezu Agnieszka co się stało z twoją twarzą? Przecież Ciebie się teraz źle słucha nawet. Szkoda, że teraz tyle osób niszczy naturalne swoje piękno! Straszne..."

Zgadzacie się z tymi opiniami?

d2rrx6l

Podziel się opinią

Share

d2rrx6l

d2rrx6l