Trwa ładowanie...

Agnieszka Radwańska w ogniu krytyki. Przesadziła z zabiegami?

Agnieszka Radwańska pojawiła się w studiu TVP, by udzielić wywiadu. Niestety, część widzów uznała, że gwiazda wygląda sztucznie.

Agnieszka Radwańska w ogniu krytyki. Przesadziła z zabiegami?Źródło: Facebook.com
d4hfq67
d4hfq67

Agnieszka Radwańska jest na sportowej emeryturze i ma zdecydowanie więcej czasu na przyjemności. Z pasji do tańca zdecydowała się wziąć udział w polsatowskim "Tańcu z gwiazdami", a teraz wybrała się na "tournée" po stacjach telewizyjnych, udzielając licznych wywiadów.

Gwiazda miała pojawić się w studiu "Pytania na śniadanie", a producenci hucznie zapowiadali jej wizytę w mediach społecznościowych. Niestety, pod postem na Facebooku, w którym zamieszczono aktualne zdjęcie Radwańskiej, pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Widzowie śniadaniówki uznali, że tenisistka niepotrzebnie przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej.

"Co ona zrobiła z twarzą? Wygląda tak sztucznie ani nie może się uśmiechnąć i z mówieniem też nie jest za dobrze"

d4hfq67

"Niech ta Pani zaprzestanie ingerować w twarz. Robi się pomału karykaturą samej siebie. Szok, że młode kobiety robią sobie krzywdę na własne życzenie"

" Ciekawe, ile zapłaciła temu magikowi, który ją, aż taaak oszpecił"

"Jezu Agnieszka co się stało z twoją twarzą? Przecież Ciebie się teraz źle słucha nawet. Szkoda, że teraz tyle osób niszczy naturalne swoje piękno! Straszne..."

Zgadzacie się z tymi opiniami?

d4hfq67
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hfq67