Trwa ładowanie...
d25w26u

Agnieszka Kotulanka wyszła z nałogu? Aktor z "Klanu" opowiedział o stanie aktorki

Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się zdjęcia, na których widać, że Agnieszka Kotulanka ma duży problem z alkoholem. Czy teraz coś się zmieniło?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kotulanka od kilku lat boryka się z poważnym uzależnieniem
Agnieszka Kotulanka od kilku lat boryka się z poważnym uzależnieniem (East News)
d25w26u

Andrzej Grabarczyk, który wciela się w postać Jerzego Chojnickiego w "Klanie", ostatnio spotkał koleżankę w Legionowie, pod Warszawą. W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" aktor przyznał, że był mocno zaskoczony, kiedy zobaczył Agnieszkę Kotulankę.

- Szedłem ulicą i zupełnie przypadkowo wpadłem na Agnieszkę. Przywitaliśmy się i chwilę porozmawialiśmy. Byłem zbudowany tym spotkaniem, bo Agnieszka wyglądała świetnie. Idzie ku dobremu. Myślę, że zwalczyła w sobie chorobę - powiedział.

Andrzej Grabarczyk i Agnieszka Kotulanka znają się jeszcze z czasów szkoły aktorskiej, choć nie byli na tym samym roku.

d25w26u

- Przyjaźniliśmy się. Pamiętam, zaraz na początku kariery, Agnieszka zagrała szereg kapitalnych ról w teatrze telewizji. Potem razem występowaliśmy w "Klanie". Szkoda, by jej talent się zmarnował. Ale jest silna, zawsze taka była, miała mocny charakter. Myślę, że przezwycięży swoje problemy.

Czy jest szansa, aby Kotulanka wróciła do serialu?

- Przede wszystkim musiałabym spotkać się z Agnieszką, porozmawiać, zobaczyć, w jakiej jest formie. Nie można podejmować decyzji na podstawie medialnych doniesień. Liczy się nie tylko talent, ale też terminowość, solidność, trzeba nauczyć się tekstu. Serial czy film to jest praca zbiorowa, każdy dzień zdjęciowy generuje koszty, producent nie może kierować się litością czy współczuciem - dodała Ilona Łepkowska na łamach "Dobrego Tygodnia".

Myślicie, że Agnieszka Kotulanka wróci na ekrany?

d25w26u

Zobacz też: Agnieszka Kotulanka podjęła ważną decyzję

d25w26u

Podziel się opinią

Share

d25w26u

d25w26u