Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
agnieszka kaczorowska
Agnieszka Kwiatkowska
05-08-2017 15:12

Agnieszka Kaczorowska w nowej roli. Sprawdziła się?

Podczas tanecznych igrzysk The World Games 2017, które ostatnio odbyły się we wrocławskiej Hali Stulecia, widzowie mogli podziwiać umiejętności najlepszych światowych zawodników w tańcach standardowych, latynoamerykańskich, salsie raz rock’n’rollu akrobatycznym. Agnieszka Kaczorowska, na co dzień aktorka i prezenterka, pojawiła się na zawodach w wyjątkowej roli, mianowicie komentatorki w studiu Telewizji Polsat, na antenie której transmitowane było wydarzenie.

Agnieszka Kaczorowska w nowej roli. Sprawdziła się?Źródło: Materiały prasowe
d4lrn0l
d4lrn0l

Agnieszka jest tancerką, która przed laty zdobyła Mistrzostwo Świata w Tańcach Latynoamerykańskich, posiada też najwyższą klasę taneczną "S" w stylu latynoamerykańskim i standardowym. - Turniej The World Games różni się nieco od innych zawodów tańca towarzyskiego, z uwagi choćby na zasady co do nominacji par. Był bardzo wysoki poziom, a nasi zawodnicy odnieśli wspaniałe sukcesy – para z Polski zakwalifikowała się do finału w stylu standardowym, otrzymaliśmy też złoty medal w rock’n’rollu. Nie da się ukryć, że ta para to absolutni mistrzowie i są dumą dla Polski. Natomiast młodziutka para, która startowała w stylu latynoamerykańskim i odpadła w ćwierćfinale, na pewno ma przed sobą jeszcze sporo pracy – ocenia Kaczorowska.

Agnieszka ma poczucie misji. Chce wychowywać doskonałych tancerzy!

Gwiazda niedługo otwiera swoją pierwszą szkołę tańca – Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, w której uczyć będzie dzieci i dorosłych swoją autorską metodą. Czy komentowanie tanecznych zmagań zawodników wywołało u niej tęsknotę za startami w turniejach?

Agnieszka Kaczorowska Materiały prasowe
Agnieszka Kaczorowska Źródło: Materiały prasowe

- Taneczne turnieje były kiedyś moją codziennością, więc na pewno wywołało to pewną nostalgię. Chociaż, mówiąc szczerze, myślałam, że obudzi się we mnie dużo większa tęsknota za tańcem. Owszem, miałam ochotę wskoczyć na parkiet, ale utwierdziłam się też w przekonaniu, że etap rywalizacji tanecznej jest w moim życiu już zamknięty. Fajnie jest teraz oglądać, kibicować, przypatrywać się rozwojowi tańca w Polsce – zdradziła aktorka.

d4lrn0l

Kaczorowska do niedawna kojarzona była głównie z rolą w serialu "Klan" oraz udziałem w "Tańcu z gwiazdami", gdzie wystąpiła nie jako gwiazda, a trenerka. 25-latka stawia sobie jednak nowe wyzwania - bycie ekspertem tanecznym, otwarcie własnego biznesu. Poradzi sobie ze wszystkim?

d4lrn0l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lrn0l